Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Historia prekëse: 4-vjeçarja shpëton motrën 2 vjeç People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Historia prekëse: 4-vjeçarja shpëton motrën 2 vjeç People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Historia prekëse: 4-vjeçarja shpëton motrën 2 vjeç

Shko poshtë

Historia prekëse: 4-vjeçarja shpëton motrën 2 vjeç Empty Historia prekëse: 4-vjeçarja shpëton motrën 2 vjeç

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Feb 2013 - 4:34

Një vogëlushe katër vjeç nga Oregoni në SHBA, shpëtoi motrën e saj të vogël, 2 vjeç, e cila kishte marrë plagë të rënda në aksident.
Dy vajzat e vogla po udhëtonin bashkë me mamanë e tyre për të marrë babain në punë. Por gruaja, 26- vjeçarja Jessica Marie Rath ra në gjumë ndërsa i jepte makinës, duke shkaktuar një aksident të rëndë.
Mamaja vdiq, kurse motra e vogël u plagos rëndë. Por Aryanna trime, e nxori motrën nga makina dhe të dyja u mbështollën me batanije në pritje që dikush të vinte për ndihmë.
Disa orë më vonë, dikush mbërriti për ndihmë, pasi makina e tyre nuk shihej nga autostrada. Por dikush pa pemën e dëmtuar nga goditjet e makinës.
Babai i tyre kishte dalë për t’i kërkuar, por i dëshpëruar pas dy orësh kishte dërguar një mesazh në Facebook, se i kishte humbur gruaja dhe dy vajzat.
Një zyrtar i policisë tha se vajzat e vogla kishin qëndruar në shi dhe në temperatura të ulëta gjatë natës.
Ai tha se vogëlushja 4 vjeçare ishte treguar një heroinë.
“Ajo shpëtoi jetën e motrës së vogël”.
Vajzat u dërguan në spital ku u bashkuan me babain.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi