Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mirditë, lirohet vajza që mbahej peng dhe dhunohej People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mirditë, lirohet vajza që mbahej peng dhe dhunohej People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirditë, lirohet vajza që mbahej peng dhe dhunohej

Shko poshtë

Mirditë, lirohet vajza që mbahej peng dhe dhunohej Empty Mirditë, lirohet vajza që mbahej peng dhe dhunohej

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Feb 2013 - 12:38

Prej 22 ditësh, një vajzë është rrëmbyer dhe më tej është mbajtur peng nga një person, në rrethana dhe shkaqe ende të paqarta.

Burime zyrtare të policisë locale, bëjn me dije se rrëmbyesi i vajzës me iniciale Dh.L, është Mirash Kolaj.

"I dyshuari Mirash Kolaj e ka mbajtur vajzën peng për rreth 22 ditë rresht duke kryer me të marrëdhënie seksuale me dhunë", thonë burime zyrtare të policisë.

Pas opercionit të pasdites së sotme policia ka arritur ta çlirojë vajzën e rrëmbyer si dhe të arrestojë pa rezistencë të dhunshme rrëmbyesin e dyshuar 36 vjeçar Mirash Kolaj.

Policia tha se i dyshuari akuzohet për marrëdhëni seksuale me dhunë dhe heqje të paligjshme të lirisë së tjetrit.

/Shekulli Online/Përgatiti: B.M./
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi