Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Walcott i ngazëllyer me formën aktuale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Walcott i ngazëllyer me formën aktuale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Walcott i ngazëllyer me formën aktuale

Shko poshtë

Walcott i ngazëllyer me formën aktuale Empty Walcott i ngazëllyer me formën aktuale

Mesazh nga Alberti Tue 26 Feb 2013 - 22:40

Walcott i ngazëllyer me formën aktuale

Sulmuesi i Arsenalit, Theo Walcott, thotë se ai është i ngazëllyer me formën që po kalon këtë sezon.
Walcott është shënuesi më i mirë te Arsenali me 18 gola këtë sezon – përfshirë dy tregolësha.

“Ndjehem sikur mund të krijoj mundësi shënimi, sikur edhe nëse nuk luaj një kohë të gjatë, jam në gjendje të futem dhe të bëj diçka”.

“Kam mësuar më shumë për anën defensive të lojës dhe për formacionet gjatë viteve. Po ashtu kam mësuar si të luaj më mirë me lojtarët tjerë, duke parë se cilat janë anët e fuqishme të lojtarëve që inkuadrohen dhe për t’iu adaptuar kësaj”, ka thënë Walcott.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi