Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?!

4 posters

Shko poshtë

Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?! Empty Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?!

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Mar 2013 - 7:29

Sipas studimeve te bera, pjesa me e madhe e femijeve te adoptuar apo prej nje prindi i cili eshte homoseksual/lesbian jane te predispozuar te: kene traumna psikike qe ne moshe te vogel,te kryejne vetevrasje ose vrasje,te shnderohen ne shembelltyre e prinderve te tyre, me ose pa deshire. Lesbianizmi po shikohet me nje prioritet MODE ne moshat e reja dhe me nje perqendrim te madh ne njerezit me njgjyre sidomos ne USA
Keto i kam lexuar ne New York Times disa kohe me pare.

Ndersa sipas bibles dy qytete ku ne fillim u shfaq homoseksualizmi Zoti-Perendia i dogji me squfur.

Nuk mendoj se dobesite seksuale apo veset seksuale sic mund ti quajme jane hallka kryesore ku mbahet fundi i botes...porrr jam mese i sigurte qe jane nje nga shume hallakt qe do cojne ne "fundin e botes".

Deri atehere zoti na ruajt-te ne dhe femijet tane.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?! Empty Re: Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?!

Mesazh nga T_o_n_i Thu 7 Mar 2013 - 7:30

ne po jetojme edhe keto 99 vite jete qe na kan ngel e me pas te behet cte behet
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?! Empty Re: Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?!

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:22

kismet e nese nuk jetojm shum nuk pendohemi sepse fund tfndit sesht se na ngelet nmendje ndonje gje e bukur

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?! Empty Re: Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?!

Mesazh nga Tonii Sun 14 Jul 2013 - 10:50

sikur Isak Njutoni fizikanti i madh te ishte sot gjall e te shihte se cfar behej do te mburrej per faktis se arriti te zberthej sekretet e bibles lidhur me fundin 
Isak Njutoni punoj dit nat per te zberthyer vargjet biblike dhe doli ne perfundimin se :
1 kthimi i hembrenjeve ne palesin 
2 marrja e jeruzalemit nga hebrenjt 
3 rindertimi i tempullit te Solomonit
Njutoni tha se kur te vertetohen keto ateher fundi eshte afer 
dy te parat kan ndodhur,  
1 pas 2000 vitesh hebrenjt u kthyen ne token e tyre nga te kater skajet e dheut ashtu sikur thot vargu biblik kjo ndodhi pas luftes se dyt botrore 
2 Hebrenjt e moren jeruzalemin si qytet pasi luftuan per 6 dit me popujt  arab duke i mundur tre ushtri myslimane brenda gjasht diteve  ndodhi ne 1967 
ndersa per sa i perket tempullit eshte ngritur nje grup pune per te shqyrtuar rindertimin e tij. shkrimet biblike thon se do te behet kurban ne tempull nje mushqerr krejt e  kuqe pa te meta e hebrenjt jane ne kerkim
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?! Empty Re: Fundi i botes, a ka filluar, pse ka filluar ku duket sot ?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi