Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te njohesh vetvehten dhe te pretendosh nga tjetri! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te njohesh vetvehten dhe te pretendosh nga tjetri! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te njohesh vetvehten dhe te pretendosh nga tjetri!

2 posters

Shko poshtë

Te njohesh vetvehten dhe te pretendosh nga tjetri! Empty Te njohesh vetvehten dhe te pretendosh nga tjetri!

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Mar 2013 - 7:33

Ka kohe qe perballemi ne shoqerine e sotme egoiste me nje fenomen tashme
te pranishem dhe qe bie ne sy shume ne brezat e ri, ate te mosnjohjes se vetvehtes
dhe pretendim ndaj te tjereve

Kemi nje mosperputhje dhe kontradikte ne kete rast sepse ne kerkojme dicka qe s'jemi
ne gjendje ta japim vete
Ne qofte se pretendojme te na duan duhet te pakten ti respektojme dhe te jemi te dashur.

Pse nuk kerkojme te njohim kush jemi qe te kerkojme te njohim se kush jane te
tjeret apo dhe ti japim mundesi te tjereve te na njohin per ato qe jemi?
Pse kerkojme dicka qe s'jemi ne gjendje te japim?
Te njohesh vetvehten dhe te pretendosh nga tjetri! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Te njohesh vetvehten dhe te pretendosh nga tjetri! 30l12rc Pytje & Përgjigje Te njohesh vetvehten dhe te pretendosh nga tjetri! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te njohesh vetvehten dhe te pretendosh nga tjetri! Empty Re: Te njohesh vetvehten dhe te pretendosh nga tjetri!

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:33

esht e drejt kjo qe ke shkrujt ti po jeta ben qe ne mos tnjohim veten e jo me tjert qe jo e jo po snjohem veten nuk kemi qpresim te tjert

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi