Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mou merret vesh me Perez për shfuqizimin e kontratës? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mou merret vesh me Perez për shfuqizimin e kontratës? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mou merret vesh me Perez për shfuqizimin e kontratës?

Shko poshtë

Mou merret vesh me Perez për shfuqizimin e kontratës? Empty Mou merret vesh me Perez për shfuqizimin e kontratës?

Mesazh nga Alberti Mon 11 Mar 2013 - 8:09

Mou merret vesh me Perez për shfuqizimin e kontratës?

Mediat spanjolle raportojnë se pavarësisht se si do ta përfundojë sezonin Real Madridi, Jose Mourinho gjatë verës do të largohet nga Santiago Bernabeu.
E përditshmja Marca shumë më herët ka njoftuar se portugezi është marrë vesh me presidentin e klubit, Florentino Perez, që t’i braktisë Mbretërit kur të përfundojë sezoni 2012/2013.

Ndërkaq, Cadena SER të hënën e ka konfirmuar këtë njoftim duke raportuar se Mourinho dhe Perez kanë nënshkruar edhe një marrëveshje, sipas së cilës, strategu portugez do t’i drejtojë Los Blancos deri në ditën e fundit të sezonit – në finale të Kupës së Mbretit (17 maj) apo eventualisht në finale të Ligës së Kampionëve (25 maj).

Kujtojmë që Real Madridi është në garë për Kupën e Mbretit (është kualifikuar në finale) dhe Ligën e Kampionëve (është kualifikuar në çerekfinale), ndërsa në La Liga gjendet shumë prapa liderit (13 pikë).

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi