Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shtepite me perrallore ne Bote People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shtepite me perrallore ne Bote People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shtepite me perrallore ne Bote

3 posters

Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:35

Shtepite me perrallore ne Bote Images

FLEUR de LYS, CALIFORNIA (Sh.B.A)

Kjo shtepi ka nje vlere prej mese 125 milion dollare.
Me 15 dhoma gjumi. Ambjentet e brendeshme te shtepise jane dekoruar me flori 24 karat. Ne te ka edhe shume orendi me vlere te madhe historike.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:35

Shtepite me perrallore ne Bote Images

UPDOWN COURT, LONDER (Angli)

Konsiderohet edhe me e madhe se vete Buckingham Palace. Ndodhet ne Londer dhe vleresohet rreth 116 milion dollare. Ka 103 dhoma, nje salle te madhe teatri, si dhe tre pishina.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:35

Shtepite me perrallore ne Bote Images

DRACULA CASTLE (Romani)

Qe nga viti 1980 eshte kthyer ne museum. Kjo prone i takon Arqidukes Dominic dhe me 57 dhomat, 17 dhoma gjumi si dhe me shume orendi te cmuara brenda, kjo shtepi ka nje vlere prej 80 milion dollaresh

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:36

Shtepite me perrallore ne Bote Images

MAISON de l'ALMITIE, PALM BEACH (Sh.B.A.)

Pronari i saj eshte Donald Trump dhe llogaritet te kete nje vlere prej 125 milon dollare. Ka ne brendesi 15 dhoma gjumi, 8 banja, nje salle te madhe kercimi, nje shtepi tenisi, si dhe nje ambjent te madh pritjeje.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:36

Shtepite me perrallore ne Bote Images

HALA RANCH, COLO (Arabia Saudite)

I takon Princit Bandar bin Sultan bin Abdulaziz i Arabise Saudite. Ka 15 dhoma dhe 27 dhoma gjumi, nje pishine te mbyllur dhe shume ambjente te tjera.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:37

Shtepite me perrallore ne Bote Images

ELENA FRANCHUK'S VICTORIAN VILLA, LONDER (Angli)

Vleresohet ne rreth 161 milion dollare, dhe ne te jane 10 dhoma gjumi, nje teater, pishine e mbyllur.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:37

Shtepite me perrallore ne Bote Images

WILLIAM RANDOLPH HEART's MANSION, CALIFORNI (Sh.B.A.)

Prone e Wiiliam Randolph Hearst, veresohet rreth 165 milion dollare, me 29 dhoma gjumi, 3 pishina teater, klub nate.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:37

Shtepite me perrallore ne Bote Images

AARON SPELLIN's MANOR, CALIFORNI (Sh.B.A.)

Eshte ndertuar ne vitin 1991 dhe vleresohet rreth 150 milion dollare, me 123 dhoma gjumi, fushe tenisi, fushe per hokej dhe disa pishina.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:37

Shtepite me perrallore ne Bote Images

THE PENTHOUSE, ONE HYDE PARK, (Angli)

Eshte akoma ne ndertim dhe llogaritet te kushtoje ne rreth 140 milion dollare.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:38

Shtepite me perrallore ne Bote Images

ANTILLA (India)
Me e shtrenjta ne Bote me vlere prej 1 miliard dollaresh, e paperfytyrueshme.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Klio Wed 13 Mar 2013 - 6:38

Edhe shtepia ime e tille eshte Shtepite me perrallore ne Bote 398758
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:42

Klio shkruajti:Edhe shtepia ime e tille eshte Shtepite me perrallore ne Bote 398758

Si cila? je farewww eeww

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Klio Wed 13 Mar 2013 - 6:43

UPDOWN COURT, LONDER (Angli) si kjo Shtepite me perrallore ne Bote 3784912568
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Alberti Wed 13 Mar 2013 - 6:45

Klio shkruajti:UPDOWN COURT, LONDER (Angli) si kjo Shtepite me perrallore ne Bote 3784912568

Se paske keq jo je farewww eeww

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:26

Alberti shkruajti:Shtepite me perrallore ne Bote Images

HALA RANCH, COLO (Arabia Saudite)

I takon Princit Bandar bin Sultan bin Abdulaziz i Arabise Saudite. Ka 15 dhoma dhe 27 dhoma gjumi, nje pishine te mbyllur dhe shume ambjente te tjera.kjo mpelqeu me shumm

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtepite me perrallore ne Bote Empty Re: Shtepite me perrallore ne Bote

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi