Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Beckenbauer do të kishte dashur një short më të lehtë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Beckenbauer do të kishte dashur një short më të lehtë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beckenbauer do të kishte dashur një short më të lehtë

Shko poshtë

Beckenbauer do të kishte dashur një short më të lehtë Empty Beckenbauer do të kishte dashur një short më të lehtë

Mesazh nga Alberti Sat 16 Mar 2013 - 7:06

Beckenbauer do të kishte dashur një short më të lehtë

Legjenda gjermane, Franz Beckenbauer, ka pranuar se Bayern Munichut i ka rënë një short i vështirë pasi do të ketë punë me Juventusin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.
“Është një short i vështirë. Është 50-50, megjithëse nuk është gjë e mirë që Bayerni e zhvillon ndeshjen e parë në shtëpi”.

“Kushdo që e udhëheq ligën italiane me nëntë pikë avantazh, padyshim që di të luajë futboll”.

“Malaga ose Galatasaray do të kishin qenë më të menaxhueshme, por shorti nuk bëhet me kërkesë”, ka deklaruar ‘perandori’ për Sky Sport Deutschland.

Kujtojmë që herën e fundit kur këto dy skuadra u ndeshën në Ligën e Kampionëve (2009), bavarezët i turpëruan bardhezinjtë në Torino me rezultat 4-1.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi