Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ardian ft DJ Dalool - Penthouse (Official Video HD) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ardian ft DJ Dalool - Penthouse (Official Video HD)

Shko poshtë

Ardian ft DJ Dalool - Penthouse (Official Video HD) Empty Ardian ft DJ Dalool - Penthouse (Official Video HD)

Mesazh nga Alberti prej Mon 18 Mar 2013 - 7:06


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ardian ft DJ Dalool - Penthouse (Official Video HD) Empty Re: Ardian ft DJ Dalool - Penthouse (Official Video HD)

Mesazh nga LaDescarada prej Wed 20 Mar 2013 - 2:53

tanat kangt e njejta i ka :S:S: ani qyrja frizuren ncncnc...katastrof ...sja boj like haha
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi