Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije?

4 posters

Shko poshtë

Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije? Empty Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije?

Mesazh nga Nella Wed 20 Mar 2013 - 2:04

Pyetje: “Pse duhet të adhuroj unë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije?”

Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije? Empty Re: Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 22 Mar 2013 - 19:27

Ska te baj asigja me Perendine kjo qe thua ti..............
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije? Empty Re: Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije?

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 4:56

Mirjola shkruajti:Pyetje: “Pse duhet të adhuroj unë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije?”

nuk ka faj perendia qe njerzit jan aq idjot e kafsh qe tkryjn veprime te uleta perendia i fal njerezit tamam po ato vet e vbejn veten te duken te ulet e idjot

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije? Empty Re: Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije?

Mesazh nga Tonii Wed 31 Jul 2013 - 10:34

perendia e le njeriun e lir te bej zgjedhjen e tij
krijuesi ju ka treguar rruget  njerezve te miren dhe te keqen. e njerezit bejne zgjedhjen e tyre
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije? Empty Re: Si të adhurojmë një Perëndi që lejon përdhunimin e një fëmije?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi