Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Harlem Shake lë pa punë bibliotekaren (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Harlem Shake lë pa punë bibliotekaren (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harlem Shake lë pa punë bibliotekaren (Video)

2 posters

Shko poshtë

Harlem Shake lë pa punë bibliotekaren (Video) Empty Harlem Shake lë pa punë bibliotekaren (Video)

Mesazh nga Alberti Wed 20 Mar 2013 - 11:15

Bibliotekarja Calypso Nash në Universitetin Oxford është pushuar nga puna, pasi 30 studentë e kanë xhiruar një video të “Harlem Shake”, derisa ajo ishte në detyrë.
Krahas largimit nga puna të bibliotekares, dekani i ka dënuar të gjithë studentët pjesëmarrës në xhirimin e realizuar në bibliotekën e vjetër 120 vite.

Studentët tashmë kanë nisur një fushatë për ta kthyer në punë bibliotekaren 30-vjeçare.

“Kjo është vërtet për të qeshur. Ajo nuk ka pasur të bëjë asgjë me të”, ka thënë një studente, duke shtuar se gjatë kohës së xhirimit nuk i kanë penguar askujt.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harlem Shake lë pa punë bibliotekaren (Video) Empty Re: Harlem Shake lë pa punë bibliotekaren (Video)

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:31

se di po mu smka pelqy aq shum sic u ka pelqy ktyre tjerve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi