Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

+3
Erika
WebMaster
ezmeree
7 posters

Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga ezmeree Tue 17 Nov 2009 - 5:10

oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mirmbrema te gjitheve erdha edhe un ne kete shoqeri te mire flm shum shpresoj se do ja kaloj mir ne shoqerin tuaj [You must be registered and logged in to see this image.]
ezmeree
ezmeree
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 20
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Nov 2009 - 7:08

mir se erdhe ezmeree ne kete forum te uroj argetim te kendshem
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Tue 17 Nov 2009 - 7:10

iiiiiiiiiiiiiiiiii erdha edhe uneeeeeeeeeeeeeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Tue 17 Nov 2009 - 7:11

oooiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cfare teme kjo oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Icon_scratch
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Nov 2009 - 7:13

e ka hapur vet anetari i ri per mir se ardhjen e saj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Tue 17 Nov 2009 - 7:13

ooiiiiiiiiiiiiii po ne e kishim nje teme te ngjashme me kete moj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Nov 2009 - 7:15

ska gje se e bashkoj une
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Tue 17 Nov 2009 - 7:16

oooiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa e mirekuptueshme kjo mi,ok motrushe mire se na erdhi ne kete forum oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Lol
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Nov 2009 - 0:51

oiiiiiii erdha e un ne ket shoqeri
po me duket se ketu isha ahhahahahah
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Nov 2009 - 0:54

mir se erdhe ne shoqtri ton oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri 677216
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Erika Wed 18 Nov 2009 - 4:49

mire se erdha dhe un ne kete forum ju lutem mos me perzini [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga SHPRESA Wed 18 Nov 2009 - 5:10

mir se erdhe edhe ti ezmeree edhe jam e sigurt se do ja kalosh shum mir ketu [You must be registered and logged in to see this image.]
SHPRESA
SHPRESA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 23
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Nov 2009 - 5:12

erika ti je ne forum den baba den oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri 16826
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Erika Wed 18 Nov 2009 - 5:52

qa dem bab demi more te keqen ska nje muaj ende [You must be registered and logged in to see this image.]

mire se ju jgeta mire se ju gjeta hahah
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Nov 2009 - 7:54

mir se erdhe moderatore
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga sycka Wed 18 Nov 2009 - 7:57

dhe me qe erdha po ju them :Mirembrema dhe ia kalofshi mire.................
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Erika Wed 18 Nov 2009 - 9:25

oiiiiii pse erdha une ketu mo [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Nov 2009 - 9:27

erdhe se ne te gjith jemi te mir
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Erika Wed 18 Nov 2009 - 9:30

[You must be registered and logged in to see this image.] erdha sepse me beri klea per vete
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga fidani Wed 18 Nov 2009 - 9:33

ERdha sepse jeni te mrekullushum
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Mar 2012 - 18:43

mireserdhe,dhe kalofsh sa me mire.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri Empty Re: oiiiiiiiiiiiiii erdha edhe un ne kete shoqeri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi