Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fushë Kosovë, tenton ta korruptojë Policinë me pesë euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fushë Kosovë, tenton ta korruptojë Policinë me pesë euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fushë Kosovë, tenton ta korruptojë Policinë me pesë euro

2 posters

Shko poshtë

Fushë Kosovë, tenton ta korruptojë Policinë me pesë euro Empty Fushë Kosovë, tenton ta korruptojë Policinë me pesë euro

Mesazh nga Alberti Mon 25 Mar 2013 - 8:49

Fushë Kosovë, tenton ta korruptojë Policinë me pesë euro

Policia e Kosovës njoftoi se ka arrestuar një person në Fushë Kosovë i cili në momentin që ishte ndaluar u kishte ofruar pesë euro mito.
Në raportin për media thuhet “Është arrestuar një i dyshuari pasi që i njëjti derisa ishte duke drejtuar automjetin transportues të një firme është ndalur nga zyrtarët e PK-së dhe në momentin që ishte ndaluar i dyshuari u kishte ofruar një monedhë në vlerë 5 euro. Me urdhër të Prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fushë Kosovë, tenton ta korruptojë Policinë me pesë euro Empty Re: Fushë Kosovë, tenton ta korruptojë Policinë me pesë euro

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:58

eh ligji esht ligji sqenkan tkorruptum kta sikur te ne

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi