Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Endrra dhe makthe. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Endrra dhe makthe. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Endrra dhe makthe.

3 posters

Shko poshtë

Endrra dhe makthe. Empty Endrra dhe makthe.

Mesazh nga An0nim Fri 29 Mar 2013 - 8:51

Ju ftoj te shkruani makthin dhe endrren me te bukur qe keni pare.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Endrra dhe makthe. Empty Re: Endrra dhe makthe.

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:27

endrra qe doja tbehej realitet.....
teksa lash bicikleten nhyrje per tpushuar pasi trupi isht ,mbuluar nga djerset i lidha floket pasi kacurrelat me ishin prishur....kur kthej koken pash babin qe po vinte me vllain e vogel per dore u nisja drejt tij me vrap e me lotet ne sy ne ato qaste qava i thash ba na ka marr malli 5 vite pa te pa e veq qaja e shtrengoja pas vetes ndersa ai qeshi e tha-ke ber gabime shih sa qenke dobsu si tkam then mbaje veten mir mos u mrz per mua se un jam mir jeta vazhdon mbasanej me babin jeta esht e gjat ndersa un qaja po ba ec shih mamin tpakten mos ik ndersa ai mputhi nfaqe e tha mos u mrz e ha buk se mra tka grry nga syt mos qaj-kur hapa syt kisha qa e nrealitet sa do doja te isht e vertet [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Endrra dhe makthe. Empty Re: Endrra dhe makthe.

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:48

endrra me e bukur esht
un po ecja rrugeve te qytetit, e at dite po binte, sesi e ngrej koken kur shof dike qe po me shikonte o zot u mrekullova nga ato sy tebukur, ai doli dhe  mu afrua ne mom,entin qe me puthi ne ball me doli gjumi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Endrra dhe makthe. Empty Re: Endrra dhe makthe.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi