Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bayerni feston titullin me “Valle kosovare” (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bayerni feston titullin me “Valle kosovare” (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bayerni feston titullin me “Valle kosovare” (Video)

2 posters

Shko poshtë

Bayerni feston titullin me “Valle kosovare” (Video) Empty Bayerni feston titullin me “Valle kosovare” (Video)

Mesazh nga Alberti Wed 10 Apr 2013 - 10:54

Një videomontim i hedhur në YouTube shfaq një përshtatje të mirë të festës së lojtarëve të Bayern Munichut nën ritmet e këngës së Shpat Kasapit, “Valle kosovare”.
Fundjavën që lamë pas, bavarezët u shpallën kampionë të Gjermanisë duke fituar titullin e 23-të të Bundesligas, gjashtë javë pa përfunduar kampionati.

Driton Latifi ka bërë një kombinim të mirë të muzikës shqipe dhe festës së tyre, në të cilën ishte i pranishëm edhe një shqiptar – Xherdan Shaqiri.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bayerni feston titullin me “Valle kosovare” (Video) Empty Re: Bayerni feston titullin me “Valle kosovare” (Video)

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:34

duket se o montazh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi