Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Franca: “OK” martesave dhe birësimeve të cifteve homoseksuale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Franca: “OK” martesave dhe birësimeve të cifteve homoseksuale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Franca: “OK” martesave dhe birësimeve të cifteve homoseksuale

Shko poshtë

Franca: “OK” martesave dhe birësimeve të cifteve homoseksuale Empty Franca: “OK” martesave dhe birësimeve të cifteve homoseksuale

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Apr 2013 - 10:51

FRANCË- Ligji i cili i hap rrugën martesave mes cifteve homoseksuale është aprovuar përfundimisht nga senati francez.

Përmbajtja e ligjit është përshtatur nga senatorët duke bërë kështu pak modifikime të nevojshme, që nuk kanë prekur pjesën që i hap dritën jeshile cifteve homoseksuale për tu martuar dhe për të birësuar fëmijë.

Ligji është votuar unanimisht nga gjtihë senati francez, me4gjithatë ai duhet të kalojë për votim përfundimtar në Asamblenë Kombëtare.

Ligji që ndan francezët
Ndërkohë, pas vendimit rreth 300 mijë francez kanë marrë pjesë në manifestimin kundër ligjit që lejon ciftet homoseksuale të lidhin kurorë dhe të birësojnë fëmijë. Sipas mediave lokale policia ka përdorur gazin lotsjellës për të shpërndarë turmën, e cila tentoi të rrethonte pallatin presidencial Elyse.
(e.m/BalkanWeb)


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi