Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

+12
Anakonda
Maksi
Ariel
Єямєℓiиdå
LaDescarada
Daku
Poeti Dhimbjes
Shaban Cakolli
Erika
Ambra
WebMaster
/:UserCode"
16 posters

Shko poshtë

A jeni te mendimit se duhet te lejohen martesat mes gjinise se njëjtë?

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! I_vote_lcap0%Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! I_vote_lcap92%Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! I_vote_rcap 92% 
[ 11 ]
Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! I_vote_lcap8%Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 12
 
 

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Apr 2010 - 6:15

E lexova pak para një lajm dhe thash ta hapi këtë teme.
A jeni te mendimit se duhet te lejohen martesat mes gjinise se njëjtë?
Argumentoni pergjegjen tuaj.

Diskutim te kendshem!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga /:UserCode" Sat 3 Apr 2010 - 6:22

JO ne asnje menyr..
se zoti si ka fal mu maru 2 njerz me gjini te njejt..:@:@
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Apr 2010 - 6:23

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Icon_smile Per mendimin tim do ishte jo

por me desahir tani do e martoja nje ish komshiun tim qe nuk ka ditur kurr se cfar esht per te Jeta njerezore
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Apr 2010 - 6:25

kurren e kurres pse atehere zoti krijoi edhe mashkullin kete ti bejme pyetje vetes ne ,ku eshte pare kjo gjo amon eshte prishur bota me kohe por ja lem zotit te gjykoj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Apr 2010 - 6:34

jo jo se zoti i krijoj meshkujt dhe femrat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Ambra Sat 3 Apr 2010 - 6:57

Martesat brenda te njejtes gjini jane gjeja me e papranueshme per llogjiken e nje njeriu te shendetshem. Dicka e tille eshte kategorikisht e papranueshme nga une, kjo gje nuk ben gje tjeter vecse te deshmoje se sa poshte ka rene njeriu, per fat te keq...
Nje gje e tille nuk perkrahet nga asnje fe, nje gje te tille nuk bejne as kafshet, pse duhet ta beje njeriu?!
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Erika Sat 3 Apr 2010 - 7:38

Ambra shkruajti:Martesat brenda te njejtes gjini jane gjeja me e papranueshme per llogjiken e nje njeriu te shendetshem. Dicka e tille eshte kategorikisht e papranueshme nga une, kjo gje nuk ben gje tjeter vecse te deshmoje se sa poshte ka rene njeriu, per fat te keq...
Nje gje e tille nuk perkrahet nga asnje fe, nje gje te tille nuk bejne as kafshet, pse duhet ta beje njeriu?!

Degjo ka njerez ne ket bote qe nuk perballojne dot zgjenjimet dhe ata e gjejne veten ne ndonje vend te cuditshme si psh nje mashkull tek nje mashkull, ose nje femer tek nje femer

duke e marr logjikisht nuk eshte e pranueshme por cfare do mendoje per ata qe e kane prirje qe nga lindje, cfare duhet te bejne ata , ta mohojn veten e tyre??

Une mendoj se eshte zgjidhja e te gjithve te bejne cfare te duan perderisa nuk i lendojne te tjeret

ndersa sa per kafshet, do te lutesha mso ti krahasosh me njerzit sepse besoj ke degjuar shprehjen , sa me shume i njoh njerzit aq me shume i dua kafshet
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 3 Apr 2010 - 7:40

te mos mbetet kush pa martuar
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Erika Sat 3 Apr 2010 - 7:41

Me pelqeu kjo lart
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Ambra Sat 3 Apr 2010 - 8:06

Erika shkruajti:
Ambra shkruajti:Martesat brenda te njejtes gjini jane gjeja me e papranueshme per llogjiken e nje njeriu te shendetshem. Dicka e tille eshte kategorikisht e papranueshme nga une, kjo gje nuk ben gje tjeter vecse te deshmoje se sa poshte ka rene njeriu, per fat te keq...
Nje gje e tille nuk perkrahet nga asnje fe, nje gje te tille nuk bejne as kafshet, pse duhet ta beje njeriu?!

Degjo ka njerez ne ket bote qe nuk perballojne dot zgjenjimet dhe ata e gjejne veten ne ndonje vend te cuditshme si psh nje mashkull tek nje mashkull, ose nje femer tek nje femer

duke e marr logjikisht nuk eshte e pranueshme por cfare do mendoje per ata qe e kane prirje qe nga lindje, cfare duhet te bejne ata , ta mohojn veten e tyre??

Une mendoj se eshte zgjidhja e te gjithve te bejne cfare te duan perderisa nuk i lendojne te tjeret

ndersa sa per kafshet, do te lutesha mso ti krahasosh me njerzit sepse besoj ke degjuar shprehjen , sa me shume i njoh njerzit aq me shume i dua kafshet

Nuk mendoj se duhet te mohojne veten por edhe te arrijne ne martese brenda gjinise nuk mund ta pranoj dot.
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Erika Sat 3 Apr 2010 - 8:07

Me thuaj dicka do e pranoje nese motra ose vellai jot do i kish keto prirje apo do e mohoje dhe do largoheshe prej tij ose saj


Ne raste te tilla gjithmon nisu nga vetja te pakten keshtu bej une
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Ambra Sat 3 Apr 2010 - 8:21

Erika shkruajti:Me thuaj dicka do e pranoje nese motra ose vellai jot do i kish keto prirje apo do e mohoje dhe do largoheshe prej tij ose saj


Ne raste te tilla gjithmon nisu nga vetja te pakten keshtu bej une

Degjo, mua nuk me shqeteson fakti qe ata jane gay, por nuk mundem ta pranoj, thjesht eshte dicka me e forte se une.
Nese motra ose vellai im do ishte i/e tille nuk do largohesha, sepse ne fund te fundit une nuk jam askush per te paragjykuar.

Nuk eshte se kam gje kunder tyre, madje perkundrazi, por nuk mund te pranoj qe perpara syve te mi te jene dy femra ose dy meshkuj duke bere veprimet e nje cifti. Me duket e pa konceptueshme.
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Erika Sat 3 Apr 2010 - 8:24

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Icon_smile Ne fakt mesohesh te shohesh te tilla raste , beso Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Icon_smile nuk eshte aq keq te pakten do qeshesh
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Ambra Sat 3 Apr 2010 - 8:32

Erika shkruajti:Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Icon_smile Ne fakt mesohesh te shohesh te tilla raste , beso Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Icon_smile nuk eshte aq keq te pakten do qeshesh

Do doja ta besoja kete pjesen e te qeshurit po s'nuk. [smile_1]
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Erika Sat 3 Apr 2010 - 8:33

Ehe se ke iden sa do qeshesh sepse do te duket absurde dhe e papranueshme pra por me beso qe eshte argetuese mso harro qe flas nga eks une Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Icon_bounce
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Ambra Sat 3 Apr 2010 - 8:36

Erika shkruajti:Ehe se ke iden sa do qeshesh sepse do te duket absurde dhe e papranueshme pra por me beso qe eshte argetuese mso harro qe flas nga eks une Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Icon_bounce

Kur te shihja dicka te tille perballe do doja te isha ne shoqerine tende. sepse vete une s'nuk. [smile_1]
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Erika Sat 3 Apr 2010 - 8:38

te ishe me mua do shtriheshe nga e qeshura me beso, por ja kalon me kendshem me gay Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Lol sepse kam pas shoqeri te tille nders sa per lezbiket ende se di
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 25 Mar 2011 - 4:01

Kundra gjithmone gjer ne vdekje...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Mar 2011 - 4:03

menyra me e kollajt me ndalu shtimin e botes ..kjo eshte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Daku Fri 25 Mar 2011 - 4:17

Forumi eshte homofobik shume mire.
KUNDRA dit e not qe duan te prishin rrjedhen e natyrshme te jetes dhe te vazhdimesise se saj.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga LaDescarada Mon 4 Apr 2011 - 9:56

joooo, krejt njerzit jan prish whackbutt , me leju me u martu dmth se kjo diqka naturale eshte POR jo nuk eshte normale vallahi
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 4 Apr 2011 - 9:57

Normalisht qe jam kunder..ashtu sikurse cdo kush ketu...shkaterrimi i familjes shqipetare..se ato te huajt te shkaterruar jane me kohe.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Ariel Mon 25 Apr 2011 - 2:28

Jooooooooooo
Dicka qe eshte kundra ligjeve te zotit dhe natyres...e urrej.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Maksi Mon 25 Apr 2011 - 2:33

i urrej
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Anakonda Wed 1 Feb 2012 - 8:06

Kunder,pasi natyra per kete i ka krijuar meshkujt.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Space Wed 1 Feb 2012 - 8:08

Kundra......edhe pse kto less i kam fiksim :P
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Emona Wed 1 Feb 2012 - 8:14

Kunder

...c'ju ka Prish mendja njerzve ZOTI na rujt!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 1 Feb 2012 - 8:15

Kundra per vete faktin se po u lejua kjo gje me pas do kene kushte te tjera si lejimi i adoptimit te nje femije nga ata...etj .Te theksoj ketu sic kam then e ne tema te ngjashme qe skam gje kunder tyre,se cben e si vendos secili ta bej jeten e vet nuk me hyn ne pune aspak e i respektoj njejte por kur flasim per adoptim femije nga ata jam rreptesisht kunder kesaj e per kete nuk do doja qe te lejohej martesa nga gjinia e njejte,,,
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Arabela Wed 1 Feb 2012 - 20:38

kunder o vellezer e motra,,,, :718825: 223322
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?! Empty Re: Lejimi i martesave mes gjinise se njëjtë?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi