Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greta Koçi emërohet drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greta Koçi emërohet drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greta Koçi emërohet drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme

Shko poshtë

Greta Koçi emërohet drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme Empty Greta Koçi emërohet drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme

Mesazh nga WebMaster Wed 17 Apr 2013 - 8:42

TIRANE-Që me marrjen e postit të nënkryetares së Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Greta Koçi u angazhua seriozisht për të dhënë më të mirën e saj në skenën politike. Dhe në fakt, nëse do t’u referohemi anëtarësimeve të reja në forumin rinor pas angazhimit të saj në strukturat drejtuese, shifrat janë vërtet mbresëlënëse.

Greta u përkushtua shumë dhe ndërmori një tur të gjatë takimesh nëpër të gjitha qytetet e Shqipërisë, ku njohu nga afër të gjithë të rinjtë demokratë. Për hir të angazhimit politik ajo hoqi dorë edhe nga jeta artistike dhe nuk mungoi në asnjë aktivitet të Partisë Demokratike, madje në një pjesë të tyre, truri drejtues ishte pikërisht ajo. Por, asnjë nga këto çfarë ju thamë më sipër nuk përbën lajm. Ajo që ne kemi zbuluar është emërimi i këngëtares së dashur si drejtoreshë e Marrëveshjeve në Ministrinë e Brendshme... Mësohet se që në ditët e para të punës Greta ka nënshkruar një marrëveshje shumë të rëndësishme për institucionin ku punon.

Burime pranë Ministrisë së Brendshme na bëjnë me dije se Greta po shfaq përkushtim të madh edhe në këtë detyrë të re. Kohët e fundit, emri i saj është përfolur si një kandidaturë e mundshme e Partisë Demokratike në zgjedhjet e 23 qershorit. Greta Koçi ka përfunduar studimet për shkenca politike dhe kohët e fundit ajo mori një zyrë në selinë e Partisë Demokratike, si pjesë e strukturave drejtuese të saj. “Bluetooth” i uron suksese Gretës në këtë punë të re dhe shpresojmë ta kryejë me përpikëri, si çdo gjë që ka marrë në dorë deri tani.

(d.b/Bluetooth/BalkanWeb)
Greta Koçi emërohet drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Greta Koçi emërohet drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme 30l12rc Pytje & Përgjigje Greta Koçi emërohet drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi