Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai!

4 posters

Shko poshtë

Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! Empty Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai!

Mesazh nga seriozi Wed 17 Apr 2013 - 10:12

Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! Policex


Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! Policee
Dubai njihet si oazi i luksit oriental, me grataçelat dhe hotelet luksoze, që shumë vetë do t’i ëndërronin, pasi kryesisht janë ekskluzivitet i pasanikëve.

Por këtë herë luksi ka mbërritur deri tek policia, në parkingun e të cilës është shtuar një veturë e re, modeli i ri “Lamborghini Aventador”.

Makina në fjalë, që mund të arrijë një shpejtësi maksimale prej 349 kilometra në orë, ka bërë parakalimin e saj në rrugët e qytetit, duke tërhequr vëmendjen e kalimtarëve.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! Empty Re: Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai!

Mesazh nga EMI Wed 17 Apr 2013 - 10:14

po uniformen si e kane kto mo, me cercaf, se si heqin kta edhe pse perparon shkenca e po prekin qiellin me gratacela... hihihi

EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! Empty Re: Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai!

Mesazh nga WebMaster Wed 17 Apr 2013 - 10:20

Hahahaha kan lekun keto se uniforme dalin edhe pa to fare ri hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! Empty Re: Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai!

Mesazh nga EMI Wed 17 Apr 2013 - 10:23

MoulinRouge shkruajti:Hahahaha kan lekun keto se uniforme dalin edhe pa to fare ri hahaha
lek kane po te trashe jane mo...e po si nuk kane vap me ata cercafet qe veshin amon..se jam kureshtare..?? hahha kushedi si i pikon djersa... hihihi hihihi hihihi hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! Empty Re: Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai!

Mesazh nga seriozi Wed 17 Apr 2013 - 11:56

EMI shkruajti:po uniformen si e kane kto mo, me cercaf, se si heqin kta edhe pse perparon shkenca e po prekin qiellin me gratacela... Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! 3784912568

uniformen e kan moj shiko te foto e pare e sheh ni polic me uniforme. noraml sikur ne perndim si i kane uniformen policet.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! Empty Re: Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai!

Mesazh nga seriozi Wed 17 Apr 2013 - 12:06

Shume njerez e marin gabim uniformen.
Uniforma ata qarqafet e bardhe qe i veshin arabet nuk eshte unforme islame qe indetifikohen muslimanet.
Secili popull e ka kulturen e vet veshjen e tyre. E secilit popull ndryshon veshja.

Tash ata ne Arabi nuk munden me vesh pantollona apo veshje sikur na, sepse atje e kane nxeht.
Dimrit e kan +25 minimumi
Veres e kan + 45 maksimumi
per kete arsye veshin qarqafet e bardhe me pase ma fllad juhjjjjj
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! Empty Re: Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai!

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 4:50

eh arabet ;zoti mfalt din veq me u fal per gjo tjeter ata jon out

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai! Empty Re: Policia e Prapambetur e Arabeve ne Duabai!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi