Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, gjendet një person i vdekur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, gjendet një person i vdekur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, gjendet një person i vdekur

Shko poshtë

Vlorë, gjendet një person i vdekur Empty Vlorë, gjendet një person i vdekur

Mesazh nga Alberti Wed 17 Apr 2013 - 11:41

Vlorë, gjendet një person i vdekur

Një kufomë e gjinisë mashkull është gjetur mbrëmjen e së martës në Vlorë. Trupi i pajetë është gjetur në lagjen “10 korriku”.
Kufoma i përket një të riu rreth 25 vjeç. Sipas policisë, kufoma është gjetur në një vend, i cili njihet si vend ku mblidhen disa përdorues droge, transmeton Shekulli.

Forcat blu kanë nisur të hetojnë lidhur me shkaqet e vdekjes së të riut.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi