Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
DISA KËSHILLA PËR TY ...! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
DISA KËSHILLA PËR TY ...! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DISA KËSHILLA PËR TY ...!

4 posters

Shko poshtë

DISA KËSHILLA PËR TY ...! Empty DISA KËSHILLA PËR TY ...!

Mesazh nga LaDescarada Sun 28 Apr 2013 - 1:45

 • Mos hulumto për të kaluarën e cila ishte nga caktimi.

 • Mos e qorto atë që të tradhtoi dhe mashtroi.

 • Mos e ndjek atë që të braktisi dhe të largoi.

 • Mos të mashtron ai që ka pamje sikurse hëna.

 • Fal, dhe mos e bën zemrën tënde sikurse guri.

 • Falja të metat shokut tënd, se edhe ai është nga njerëzit.

 • Ruaje fshehtësinë tënde dhe bëje sikurse thellësia e detit.

 • Pendohu dhe le të jetë pendimi jot mësim dhe përvojë.

 • Bëhu ambicioz dhe me vullnet ... mos e lejo veten të biesh, sikurse bien gjethet e pemës.

 • Mos u mërzit dhe mos u pikëllo ... fitues është ai që duron dhe shpreson shpërblim.

 • Je i kujdesshëm nga zjarri i quajtur "Sakar".

 • Dhe vepro për Xhenetin, ku në të është ajo që mendja e njeriut nuk mundet ta paramendon.


Nga arabishtja: Irfan JAHIUDISA KËSHILLA PËR TY ...! 922880_633574123322870_213552608_n
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

DISA KËSHILLA PËR TY ...! Empty Re: DISA KËSHILLA PËR TY ...!

Mesazh nga seriozi Tue 7 May 2013 - 23:39

e vertet
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

DISA KËSHILLA PËR TY ...! Empty Re: DISA KËSHILLA PËR TY ...!

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Jan 2016 - 23:32

shum te bukura juhjjjjj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

DISA KËSHILLA PËR TY ...! Empty Re: DISA KËSHILLA PËR TY ...!

Mesazh nga bekimi Mon 11 Jan 2016 - 22:28

Lexo mesazhet

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

DISA KËSHILLA PËR TY ...! Empty Re: DISA KËSHILLA PËR TY ...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi