Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ?

3 posters

Shko poshtë

Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ? Empty Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ?

Mesazh nga Agnesa Berisha Wed 8 May 2013 - 4:31

.. e keni parasysh ,kur skeni cte beni ?
hyni ne internet, shkoni ne kuzhine dhe gatuani ndonje gje :p , lexoni,shikoni TV , apo edhe ndonje gje tjeter .. ?

Agnesa Berisha
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ? Empty Re: Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ?

Mesazh nga WebMaster Wed 8 May 2013 - 5:29

Un ppo flas per veten futen ne internet kur vjen koha te gatuaj iki dhe gatuaj e shum gjera te tjera nuk do thote qe te kalosh kohen e lire ne internet.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ? Empty Re: Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 21:05

futem ne internet ne ket forum, ose rrij ne fb e ngjoj muzik

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ? Empty Re: Cfare beni zakonisht ne kohe te lire ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi