Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum.

3 posters

Shko poshtë

Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum. Empty Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum.

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 6:59

Eh Sa I Bukur KA qE N Ky forum dikur shum shum i bukur por klea veproi gabim e ne keto m,omente do e kish forumin nvend tpar jo ne te dy nejse do mpelqente te isha pjes e ktij forumi prap e tlulzonte si dikur....

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum. Empty Re: Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum.

Mesazh nga Anakonda Fri 4 Apr 2014 - 18:41

hihihi  hihihi  hihihi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum. Empty Re: Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum.

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Apr 2014 - 19:48

Klea e ka Forumin per qefin e vet mi goce nuk me intereson ne esht plot apo jo nuk po bej lufte me asnje un qe ta mbush forumin njerezit futen me deshiren e tyre jo duke i kercenuar ,Ti je pjes e forumit po emer tjeter te keqen lali prandaj te kem vepruar keq un sikur kan ber disa nuk do ishe ketu .prandaj mjaft me thashetheme se sme interesojne nese futen apo jo tek mua .TEMA MBYLLET KALON NE ARKIV


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum. Empty Re: Ncuq Sa Keq Ky Forum Dikur Isht I Bukur Shum.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi