Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ylli i muzikës rumune rrihet brutalisht nga i fejuari (foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ylli i muzikës rumune rrihet brutalisht nga i fejuari (foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ylli i muzikës rumune rrihet brutalisht nga i fejuari (foto)

2 posters

Shko poshtë

Ylli i muzikës rumune rrihet brutalisht nga i fejuari (foto) Empty Ylli i muzikës rumune rrihet brutalisht nga i fejuari (foto)

Mesazh nga An0nim Thu 20 Jun 2013 - 6:56

Ylli i muzikës rumune rrihet brutalisht nga i fejuari (foto) Alexandra-stan-raconte-son-agression-lors-d-une-interview-a-la-television-roumaine-canal-d-a-bucarest-en-roumanie-le-15-juin-2013-portrait-w858_580x432Menaxheri dhe njëkohësisht i fejuari i këngëtares rumune Alexandra Stan ka rrahur barbarisht këtë të fundit. Nga të dhenat e para është thënë se një kqekuptim i menaxhimit ekonomik i këngëtares ka çuar deri në përdorimin e dhunës mes tyre.Sapo këngëtarja është shtruar në spital i fejuari i saj ka thënë se ajo ka pësuar një gjarje të rëndë dhe i duhet pak kohë për të rimarrë veten por menjherë pas kësaj këngëtarja ka reaguar duke thënë se ai është shkatari i dhunës së ushtruar mbi të./alb-observer.com/.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ylli i muzikës rumune rrihet brutalisht nga i fejuari (foto) Empty Re: Ylli i muzikës rumune rrihet brutalisht nga i fejuari (foto)

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Jun 2013 - 22:56

ua sa gjynah po kjo esht si kukulll si ka mundsi cfar jan kta meshkujt(cereku ktyne litarin e kan pakk)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi