Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrihet brutalisht shqiptari, vdes pas 4 ditësh në koma People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrihet brutalisht shqiptari, vdes pas 4 ditësh në koma People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrihet brutalisht shqiptari, vdes pas 4 ditësh në koma

Shko poshtë

Rrihet brutalisht shqiptari, vdes pas 4 ditësh në koma Empty Rrihet brutalisht shqiptari, vdes pas 4 ditësh në koma

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 22:06

ITALI – 45-vjeçari Artan Meta humbi jetën në Villasor të Italisë, pasi u dhunua barbarisht nga një 18-vjeçar italian. Baristi shqiptar ishte prej katër ditësh në gjendje kome, por nuk arriti të mbijetonte për shkak të plagëve të rënda.
Siç njoftojnë mediat në Itali, mjekët kanë bërë gjithçka për ta shpëtuar, por dëmtimet e mëdha që kishte marrë në kafkë, e bënë të pamundur mbijetesën e tij.
Sipas mediave, lajmi për vdekjen e shqiptarit ka shokuar të gjithë Italinë. Baristi Artan Meta njihej si një person i dashur që nuk krijonte probleme.

Të enjten e kaluar, 45-vjeçari i kishte kërkuar të riut Nicholas Melis, të mos qëllonte makinetën e shpërndarjes së cigareve në lokal dhe ky i fundit i ishte përgjigjur me shkelma e grushta. Fillimisht, 18 vjeçari Nicholas Melis u akuzua nga policia për lëndime të rënda trupore, por tashmë ai pritet të përballet me akuzën për vrasje.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi