Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ekskluzive, Ilir Meta do i bashkohet prap Berishes ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ekskluzive, Ilir Meta do i bashkohet prap Berishes ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ekskluzive, Ilir Meta do i bashkohet prap Berishes !

Shko poshtë

Ekskluzive, Ilir Meta do i bashkohet prap Berishes ! Empty Ekskluzive, Ilir Meta do i bashkohet prap Berishes !

Mesazh nga Darius Tue 25 Jun 2013 - 9:49

Ekskluzive, Ilir Meta do i bashkohet prap Berishes ! Be


Nga burime e afërta të Partisë Demokratike, kryetari i LSI-së Ilir Meta ka pranuar që ti marrë 18 deputet nga koalicioni i majtë dhe ti bashkojë me partinë e Berishës nëse pranohet që ai të jetë kryeministër i ardhshëm i Shqipërisë.
Thuhet se të Berisha e ka pranuar këtë ofertë me të njejtën ofertë do të jepë dorëheqje nga PD-ja.
Pra pritet zyrtarizimi i një koalicioni të ri META – Partia Dekokratike pa Berishën i cili pas humbjes do të tërhiqet nga skena politike./diplomat. Ndi qeni live me poste se cfare thane kok me kok Berisha dhe Meta.

Analiza e Ahmet Osmanit, e publikuar në Gazetën Ditore një ditë mëparë:
PD ben koalicionin qeverises, PS ne opozite, PERSERI…!
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi