Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“LE LE MAMA” e kopjuar? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“LE LE MAMA” e kopjuar?

Shko poshtë

“LE LE MAMA” e kopjuar? Empty “LE LE MAMA” e kopjuar?

Mesazh nga WebMaster prej Thu 27 Jun 2013 - 4:38

Nora e Gena sapo kanë lansuar klipin e këngës “Le le mama”, e cila u bë hit menjëherë dhe mori qindëra mijëra klikime. Dhe vjen lajmi që një pjesë e këngës është e kopjuar.Kënga nuk është kopjuar e gjitha, por vetëm pjesa “Le le mama” e Genës nga një këngë e Stylus Robb me titull “Assou Mama”.Kënga brenda tri ditësh ka arritur të mbledh gati gjysëm milioni klikime. Në videot më poshtë ju do të gjeni fragmentin e huazuar, pikërishtë në minutën 2:46.
“LE LE MAMA” e kopjuar? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  “LE LE MAMA” e kopjuar? 30l12rc Pytje & Përgjigje “LE LE MAMA” e kopjuar? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“LE LE MAMA” e kopjuar? Empty Re: “LE LE MAMA” e kopjuar?

Mesazh nga Emona prej Thu 27 Jun 2013 - 4:57

Su msu se su msu mos me kopju Noraa...:hihihi:Kopjacaaaaaa..:Pedhe pse o kam mpelqen konga.Happy


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“LE LE MAMA” e kopjuar? Empty Re: “LE LE MAMA” e kopjuar?

Mesazh nga LaDescarada prej Fri 28 Jun 2013 - 20:53

mu mpelqen vetem ajo pjesa kur e knon le le le mama haha
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“LE LE MAMA” e kopjuar? Empty Re: “LE LE MAMA” e kopjuar?

Mesazh nga Anakonda prej Sat 13 Jul 2013 - 6:15

ehhh cme bo kshu ndodh e qun veten n vipe

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“LE LE MAMA” e kopjuar? Empty Re: “LE LE MAMA” e kopjuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi