Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
5 poza seksi të zakonshme verore të cilat patjetër duhet t’i provoni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
5 poza seksi të zakonshme verore të cilat patjetër duhet t’i provoni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 poza seksi të zakonshme verore të cilat patjetër duhet t’i provoni

Shko poshtë

5 poza seksi të zakonshme verore të cilat patjetër duhet t’i provoni Empty 5 poza seksi të zakonshme verore të cilat patjetër duhet t’i provoni

Mesazh nga An0nim Fri 28 Jun 2013 - 9:53

[You must be registered and logged in to see this image.]
Janë këto momente të paharrueshme, por njëkohësisht edhe romantike, të cilat do t’ju bëjnë që t’i zhvishni rrobat dhe të filloni aventurën e pazakonshme verore me partnerin.
1. Duke perënduar dielli
Dashuria jashtë dhomës së gjumit, në këndin e tarracës apo në karrigen e drurit deri sa dielli të perëndojë, do të ngrejë temperaturën e trupit tuaj edhe më shumë seç mundeni të paramendoni. Le të shtrihet partneri juaj në shpinë, ndërkaq ju shtrijuni sipër tij në mënyrë që të kontrolloni lojën. Këmbët le t’ju jenë të bashkuara në mënyrë që edhe juve edhe partnerit tuaj në këtë aventurë verore t’u ofrohet përjetim sa më intensiv.

2. “Zbuteni” partnerin
Partneri le t’ju ofrohet nga prapa (si i ashtuquajturi “dogi stajl”) gjë që do t’i ofrojë pamje të jashtëzakonshme të trupit tuaj të rrezitur. Për t’i përballuar më lehtë temperaturat e larta verore me rastin e kësaj loje, vendosni një peshqir të njomur në ujë nën barkun tuaj.

3. Parajsa në ujë
Uji i ftohtë dhe afshi i zjarrtë janë kombinimi i shkëlqyeshëm. Për këtë aventurë seksi cekëtina në ujë është ideale. Mbështetuni në skaj të pishinës, partneri le t’ju kapë për kërdhokulla dhe loja do të fillojë. Ndryshojeni tempin dhe në mënyrë alternative hapini dhe afrojini këmbët. Duket interesante, apo jo?

4. Rëra nën këmbë
Seksi pozën klasike në të cilën ju qëndroni sipër, ndërkaq partneri nën ju, definitivisht do ta “ëmbëlsoni” me rërë të ngrohtë në plazhin e zbrazët apo në bar të ftohtë të kopshtit tuaj. Vetë ideja që gjendeni në ambient të hapur dhe që ndokush do të mund t’ju vërejë, do të shpejtojë rrahjet e zemrës suaj, ndërsa këtë pozë të zakonshme do ta bëni absolutisht fantastike. Shikojeni njëri-tjetrin në sy dhe kënaquni.

5. Në shpejtësi
Bëhuni gati përnë plazh, visheni kostumin e banjës dhe fustanin sipër. I dashuri juaj del nga banja pas bërjes së dushit. Moment ideal që të filloni ditën me seks të mirë. Qëndroni në dysheme, pastaj anoni përpara, duke u mbajtur me duar për krevati. Fustani në këtë mënyrë ngrihet lehtë, dhe partneri tuaj do ta ketë shumë thjeshtë që t’ju ofrohet nga prapa. /Telegrafi/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi