Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar

3 posters

Shko poshtë

Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar Empty Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 3:11

Nëse vendosni që nga gjyshja të kërkoni këshilla lidhur me dashurinë, shanset janë të mëdha që do të pranoni këshilla të këqija. Bota ka ndryshuar, dashuria së bashku me të, e këto janë besimet të cilat nuk vlejnë tashmë për një kohë të gjatë.
Anët e kundërta tërhiqen
Ndoshta në fillim po, por në afat të gjatë, assesi. Nëse dikush është krejtësisht i kundërt në krahasim me ne, nuk mund të pajtohemi rreth gjërave të vogla e as gjërave të mëdha, ndërsa lidhjet e tilla shumë shpesh janë vetëm mundim për të dy palët.

Dashuria është e mundur pa miqësi
Njeriu me të cilin përndryshe nuk do të mund të pinit kafe nuk është një zgjedhje e mirë. Seksi është një, por nëse fillon të mendosh se si kurrë nuk do të shoqëroheshe me të dashurin tënd po të mos ishit në lidhje, do të thotë se nuk jeni për njëri-tjetrin. Nuk do të thotë të jeni miqtë më të mirë që nga fillimi, por duhet të bëheni të tillë me kalimin e kohës.

Fëmijët e bëjnë lidhjen më të afërt
Shumë çifte në krizë mendojnë se fëmijët do t'i sjellin në ekuilibër, gjë që është një mendim shumë i gabuar. Fëmijët ndoshta do të ndihmojnë për një kohë të shkurtë, por nëse me të vërtetë nuk funksionon i nuk ka arsye që t'i përfshini ata.

Nuk ekziston dashuria në shikim të parë
Në shikim të parë ekziston pëlqimi, dhe kjo është e tëra. Më vonë mund të zhvillohet në dashuri, por përshtypja e parë nuk mundet ta tregojë një gjë të tillë. Fluturat në bark janë në rregull, por për fat të keq nuk bëhet fjalë për dashuri.

Meshkujt nuk munden të jenë besnikë
Meshkujt janë më të prirë për të mashtruar, por ata të cilët me të vërtetë e duan një femër, kurrë nuk do ta bëjnë një gjë të tillë, sado vështirë që do ta kenë. /Telegrafi/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar Empty Re: Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 17:54

Meshkujt nuk munden të jenë besnikë
Meshkujt janë më të prirë për të
mashtruar, por ata të cilët me të vërtetë e duan një femër, kurrë nuk
do ta bëjnë një gjë të tillë, sado vështirë që do ta kenë.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar Empty Re: Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:44

Burrelsja shkruajti:Meshkujt nuk munden të jenë besnikë
Meshkujt janë më të prirë për të
mashtruar, por ata të cilët me të vërtetë e duan një femër, kurrë nuk
do ta bëjnë një gjë të tillë, sado vështirë që do ta kenë.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar Empty Re: Gënjeshtrat në dashuri në të cilat më nuk duhet besuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi