Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Video më e klikuar në internet/Nga vajzë në grua për 60 sek People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Video më e klikuar në internet/Nga vajzë në grua për 60 sek People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Video më e klikuar në internet/Nga vajzë në grua për 60 sek

Shko poshtë

Video më e klikuar në internet/Nga vajzë në grua për 60 sek Empty Video më e klikuar në internet/Nga vajzë në grua për 60 sek

Mesazh nga An0nim Thu 4 Jul 2013 - 2:42

Ajo është një vajzë si të gjitha vajzat e tjera por me një ide të veçantë.

Kjo ide e ka bërë atë të “famshme” sot.

Vajza ka vendosur ta tregoj shëndërrimin e saj fizik nga 2006 deri në 2013 për 60 sek.

E për këtë arsye kjo është një ndër videot më të klikuara gjatë këtyre ditëve në internet./alb-observer.com/

An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi