Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO)

2 posters

Shko poshtë

Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO) Empty Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO)

Mesazh nga Emona Mon 30 Apr 2012 - 0:05

Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO) Kryefaqja7Fëmijët nuk është e drejtë të vdesin, ata janë engjëj.
Prindërit Mike dhe Laura Canahuati pasi morën lajmin më të keq në jetën e tyre që foshnja e tyre 5 muajshe nuk mund të rrojë më shumë se 18 muaj, zemra etyre u copëtua.
Vajza e tyre Avery u diagnostikua me një lloj atrofi muskulare spinale që është vdekjeprurëse dhe se ajo kishte jetë deri në 18 muaj.
Ata vendosën që deri atë ditë që ata nuk duan ta mendojnë kurrsesi, të bënin ç’është e mundur për vogëlushen duke i plotësuar të gjitha dëshirat që ajo mund të donte të bënte.
Në vend që ata të vajtonin për gjendjen e tyre, çifti vendosi që të krijonte një blog duke përdorur zërin e vajzës, me gjithçka që vajza do të dëshironte të bënte në jetën e saj.
Ajo dëshironte që historia e saj të ndahej në sa më shumë persona për të njohur këtë lloj sëmundje e cila është vrasësi numër 1 në Amerikë.Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO) Kryefaqja8-150x150Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO) Kryefaqja9-150x150Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO) Ss116-150x150


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO) Empty Re: Vajza 5 muajshe që do të rrojë deri në 18 muaj. Ndjesi në internet (VIDEO)

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 21:45

sa gjynah me vjen shum keq per te
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi