Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ministri bullgarë shqyen para gazetarëve flamurin e Kosovës (video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ministri bullgarë shqyen para gazetarëve flamurin e Kosovës (video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministri bullgarë shqyen para gazetarëve flamurin e Kosovës (video)

Shko poshtë

Ministri bullgarë shqyen para gazetarëve flamurin e Kosovës (video) Empty Ministri bullgarë shqyen para gazetarëve flamurin e Kosovës (video)

Mesazh nga An0nim Thu 11 Jul 2013 - 4:52

Ministri bullgarë shqyen para gazetarëve flamurin e Kosovës (video) Thumb_250x150


 [b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(34, 37, 41); font-family: Georgia, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 16px; line-height: 21.828125px; background-color: rgb(255, 255, 255);"]Një gjest i rëndë për popullin shqiptarë ka ndodhur në një konferencë për gazetarët në Bullgari.[/b]

Ministri Pavel Cernev ka shqyer para gazetarëve flamurin e Kosovë, gjë që ka irrituar të pranishmit në konferencë.

Ministri ka rrëmbyer nga duart e një gazetari flamurin e kosovës dhe më pas e ka shqyer atë para tyre.

Sakaq, pritet që ndaj ministrit të ketë një masë disiplinore pasi flamuri është symbol i një kombi./alb-observer.com/


An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi