Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vera e nxehte e Anjeza Brankes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Vera e nxehte e Anjeza Brankes

Shko poshtë

Vera e nxehte e Anjeza Brankes Empty Vera e nxehte e Anjeza Brankes

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 9:58

Plazh, diell, përqafime dhe poza të nxehta e shfaqin Anjezën në vende si Saranda, Himara Dhërmiu dhe Vlora, ku ajo ka kënduar së fundmi. Kjo tablo verore shoqërohet edhe me një moment para nisjes së një prej koncerteve, ku pasi është bërë gati për të dalë në skenë, i dashuri i saj i jep një të puthur në mes të gjoksit në shenjë bekimi.Ajo nuk ka hezituar asnjëherë të bëjë dhe pranojë gjëra që koleget e saj do t’i fshihnin dhe mbanin sekret sa më shumë të mundeshin. Këtë e ka bërë qëkurse u kthye nga Gjermania dhe nisi karrierën muzikore dhe vazhdon me po të njëjtën mënyrë edhe sot. Nuk e fsheh aspak se pasi i dha fund bashkëjetesës me babain e djalit të saj, ka nisur një lidhje të fortë dashurie, të cilën po e jeton me intensitet të plotë. Si shumë këngëtarë të tjerë, edhe këtë sezon veror Anjeza Branka ka nisur turin e saj të koncerteve në plazhet e Shqipërisë.
 Fotot që ju sjellim sot janë pikërisht ajo pjesë e padukshme e eventeve ku ajo merr pjesë. Pikërisht në hapësirën mes tyre, gjatë ditës deti është magneti që e ka thithur atë me të dashurin e saj. Plazh, diell, përqafime dhe poza të nxehta e shfaqin Anjezën në vende si Saranda, Himara Dhërmiu dhe Vlora, ku ajo ka kënduar së fundmi. Kjo tablo verore shoqërohet edhe me një moment para nisjes së një prej koncerteve, ku pasi është bërë gati për të dalë në skenë, i dashuri i saj i jep një të puthur në mes të gjoksit në shenjë bekimi. Ndërsa nuk mungojnë edhe momente si me shoqërinë, apo edhe një pozë me aktorin e humorit, Ceke beratin.Ajo që bie në sy është edhe kolori që ka marrë Anjeza në ditët e saj të plazhit, por edhe forma e mirë trupore që ajo gëzon si gjithmonë. Siç kemi mësuar ne të “Bluetooth”, historia e dashurisë për Anjeza Brankën ka disa kohë që ka nisur dhe djaloshi që jetonte jashtë Shqipërisë, tashmë që është lidhur me këngëtaren, duket se ka në plan të jetojë në Shqipëri përfundimisht. Aktualisht këngëtarja shfaqet në ekranet muzikore me këngën e saj të fundit, “Tani e di”, ndërsa po përgatit edhe një të re, që do ta publikojë së shpejti.
Vera e nxehte e Anjeza Brankes 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vera e nxehte e Anjeza Brankes 30l12rc Pytje & Përgjigje Vera e nxehte e Anjeza Brankes 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vera e nxehte e Anjeza Brankes Empty Re: Vera e nxehte e Anjeza Brankes

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 9:58

Vera e nxehte e Anjeza Brankes Anjezabranka
Vera e nxehte e Anjeza Brankes 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vera e nxehte e Anjeza Brankes 30l12rc Pytje & Përgjigje Vera e nxehte e Anjeza Brankes 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vera e nxehte e Anjeza Brankes Empty Re: Vera e nxehte e Anjeza Brankes

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 9:58

Vera e nxehte e Anjeza Brankes Anjeza1
Vera e nxehte e Anjeza Brankes 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vera e nxehte e Anjeza Brankes 30l12rc Pytje & Përgjigje Vera e nxehte e Anjeza Brankes 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vera e nxehte e Anjeza Brankes Empty Re: Vera e nxehte e Anjeza Brankes

Mesazh nga Anakonda prej Wed 17 Jul 2013 - 17:53

lum ai qe do bej krush ket

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vera e nxehte e Anjeza Brankes Empty Re: Vera e nxehte e Anjeza Brankes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi