Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djali hedh nënën nga kati i 4-t People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djali hedh nënën nga kati i 4-t People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djali hedh nënën nga kati i 4-t

Shko poshtë

Djali hedh nënën nga kati i 4-t Empty Djali hedh nënën nga kati i 4-t

Mesazh nga An0nim Fri 19 Jul 2013 - 2:07

Djali hedh nënën nga kati i 4-t Thumb_250x150Krimi në familje nuk po kursen as nënat.

Djali 34-vjeçarë ka hedhur nga kati i katërt i pallatit nënën e tij për motive banale. D. Marku, 34 vjeç, tri ditë pasi ka varrosur të atin, i ka marrë jetën edhe nënës së tij, P. Marku . Ngjarja ka ndodhur tri javë më parë dhe D. Marku është arrestuar si i dyshuar për krimin e rëndë brenda familjes, që javët e fundit ka arritur shifra alarmante. 

Ngjarja në fjalë është konceptuar në fillim si një ngjarje aksidentale por më vonë nga hetimi është vërtetuar se nëna nuk është vetëhedhur por e ka hedhur i biri./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi