Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa shkOni me partnerin tuaj, NumerOlOgjia dhe KOmbinimi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa shkOni me partnerin tuaj, NumerOlOgjia dhe KOmbinimi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa shkOni me partnerin tuaj, NumerOlOgjia dhe KOmbinimi

Shko poshtë

Sa shkOni me partnerin tuaj, NumerOlOgjia dhe KOmbinimi Empty Sa shkOni me partnerin tuaj, NumerOlOgjia dhe KOmbinimi

Mesazh nga Anakonda Mon 22 Jul 2013 - 5:19

Sa shkOni me partnerin tuaj, NumerOlOgjia dhe KOmbinimi
Mblidhen numrat e datës së lindjes dhe reduktohen në numër njëshifror. P.sh datelindja 30.04.1983 = 3+0+0+4+1+9+8+3 = 28 → 2+8 = 10 → 1+0 = 1, pra kjo datëlindje i perket numerologjisë me numrin 1. Mblidhni edhe ditëlinjen e partnerit tuaj dhe lexoni kombinimin. - Numri 1 shkon me 9 – joshet me 4, 5 – kundërshton 6,7 – është i painteresuar për 2,3, 5 - Numri 2 shkon me 8 – joshet me 7, 9 – kundërshton 5 – është i painteresuar për 1,3,4,6 - Numri 3 shkon me 7 – joshet me 5,6 – kundërshton 4,8 – është i painteresuar për 1,2 - Numri 4 shkon me 6 – joshet me 1,8 – kundërshton 3,5 – është i painteresuar për 1,7,9 - Numri 5 shkon me 4 – joshet me 3,9 – kundërshton 2,4 – është i painteresuar për 1,6,7,8 - Numri 6 shkon me 5 – joshet me 3,9 – kundërshton 1,8 – është i painteresuar për ,2,5,7 - Numri 7 shkon me 3 – joshet me 2,6 – kundërshton 1,9 – është i painteresuar për 4,5,8 - Numri 8 shkon me 2 – joshet me 1,4 – kundërshton 3,6 – është i painteresuar për 5,7,9 - Numri 9 shkon me 1 – joshet me 2,3,6 – kundërshton 7 – është i painteresuar për 4,5,8 Në qoftëse keni të njëjtin numër, dashuria është me shikim të parë dhe varet nga qëllimet që të ecë në një jetë të lumtur apo në një lidhje të qëndrueshme. Nëse njëri numër shkon me tjetrin, atëherë ka tërheqje të njëjtë dhe lidhja erotike është e lumtur dhe mund të përfundojë në martesë. Në qoftë se njëri numër joshet me tjetrin, atëherë që të dy mundohen të bëjnë një lidhje të mirë që me kalimin e kohës bëhet më e qëndrueshme dhe mund të përfundojë në martesë ose bashkëjetesë. Në qoftëse njëri numër kundërshton tjetrin, atëherë që të dy duhet të përdorin diplomaci të madhe që të ushtrojnë ndikimin e tyre që të mund të kenë disa momente lumturie. Nëse njëri numër është i painteresuar për tjetrin, atëherë ka një gjendje tensionuese dhe s’ka fare tërheqje të theksuar.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi