Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Alkantara: Barcelona nuk beri asgje per te me mbajtur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Alkantara: Barcelona nuk beri asgje per te me mbajtur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alkantara: Barcelona nuk beri asgje per te me mbajtur

2 posters

Shko poshtë

Alkantara: Barcelona nuk beri asgje per te me mbajtur Empty Alkantara: Barcelona nuk beri asgje per te me mbajtur

Mesazh nga An0nim Sat 27 Jul 2013 - 4:23

Alkantara: Barcelona nuk beri asgje per te me mbajtur 1374923712-thiago_alcantraMesfushori i ri i Bajernit të Mynihut, Tiagao Alkantara, është shprehur se Barcelona nuk ka bërë asnjë përpjekje për ta mbajtur atë në ekip. 21-vjeçari ndërkohë është shprehur se nuk ka kontaktuar me Mançester Junaited, pasi opsioni i parë për të ka qenë pikërisht Bajern Mynih.

“Unë kam dashur të ndihem i vlerësuar. Unë kam dashur të lagohem dhe klubi nuk bëri asgjë për të më bindur që të qëndroj.

Ata e kanë ditur se kam dashur të largohem, por askush nga klubi nuk më kontaktoi për të më bindur që të qëndroj. Për çdo rast, nuk mund të jetoj me të kaluarën, më mirë të shikosh nga e  ardhmja.

Mynihu është i mrekullueshëm, shumë i bukur dhe njerëzit në klub dhe qytet i kanë bërë gjërat më lehtë për mua.

Askush nga Mançester Junaited nuk bisedoi me mua. Bajerni ishte gjithmonë opsioni im i parë. A më kërkoi edhe Real Madridi? Kjo është puna ime. Kam pasur shumë durim gjatë verës, po prisja dhe po prisja dhe më pas erdhi oferta e Bajernit. Por, nuk do t’ia mbyll kurrë dyert Barcelonës, klubi që më dha aq shumë”, ka deklaruar Tiago Alkantara /shqiperia.com
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Alkantara: Barcelona nuk beri asgje per te me mbajtur Empty Re: Alkantara: Barcelona nuk beri asgje per te me mbajtur

Mesazh nga Anakonda Wed 22 Oct 2014 - 19:34

barcelona tket messin esht mir,
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi