Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Apartament fluturues për 50 mijë dollarë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Apartament fluturues për 50 mijë dollarë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apartament fluturues për 50 mijë dollarë

2 posters

Shko poshtë

 Apartament fluturues për 50 mijë dollarë Empty Apartament fluturues për 50 mijë dollarë

Mesazh nga An0nim Sun 4 Aug 2013 - 3:01

 Apartament fluturues për 50 mijë dollarë 45C89FF7D78632103C6B8F35A613C335
Bëhet fjalë për një dhomë të vogël, por shumë funksionale. Apartamenti posedon gjithçka që nevojitet, duke përfshirë ashensorin, krevatin, tavolinën, një divan dhe sanitari të plotë.
Në çmimin prej 50 mijë dollarësh për një natë është përfshirë edhe transporti me një limuzinë luksoze nga aeroporti, dy “iPod” me muzikë të viteve ‘60-ta, dylbi Swarovski dhe një pako bizhuteri “Tiffany”. Po ashtu është përfshirë organizimi i një “party”, ku klienti i këtij apartamenti ka mundësi të ftojë edhe mysafirë të tjerë, transmeton albinfo.ch
Por, tani për tani, ende askush nuk e ka rezervuar këtë dhomë. /Portalb
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Apartament fluturues për 50 mijë dollarë Empty Re: Apartament fluturues për 50 mijë dollarë

Mesazh nga Anakonda Sun 22 Sep 2013 - 3:46

wowwww qenka e bukur edhe pse shtenjt

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi