Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kosovë, garë makinash në autostradë, ndërhyn policia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kosovë, garë makinash në autostradë, ndërhyn policia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovë, garë makinash në autostradë, ndërhyn policia

Shko poshtë

Kosovë, garë makinash në autostradë, ndërhyn policia Empty Kosovë, garë makinash në autostradë, ndërhyn policia

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Aug 2013 - 7:55

PRISHTINE - Policia e Kosovës parandaloi zhvillimin një gare të paligjshme automobilistike në Autostradën “Ibrahim Rugova”. 

Njësitet Policore të komunikacionit rrugor të caktuara për mbikëqyrje të autostradës kanë arritur të parandalojë mbrëmjen e djeshme, rreth orës 24:00, mbajtjen e një gare të paparalajmëruar automobilistike në autostradën e Kosovës “Ibrahim Rugova”. 

Kjo garë e planifikuar nga një grup personash pritej të mbahej në kilometrin e 52 –të të autostradës në të cilën ishin grumbulluar mbi 100 automjete të ndryshme, kryesisht të reja dhe të shpejta, që do të merrnin pjesë na garë. 

Mësohet se për të ndjekur këtë garë automobilistike të organizuar në mënyrë të kundërligjshme, në autostradë ishin grumbulluar rreth 150 persona. 

“Njësitet policore të komunikacionit rrugor të asistuar nga njësitet policore te stacionit të Malishevës kanë arritur të parandalojnë mbajtjen e kësaj gare dhe njëherazi të largojnë automjetet nga autostrada”- thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. 

(er.nu/tg/BalkanWeb)
Kosovë, garë makinash në autostradë, ndërhyn policia 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kosovë, garë makinash në autostradë, ndërhyn policia 30l12rc Pytje & Përgjigje Kosovë, garë makinash në autostradë, ndërhyn policia 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi