Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen

5 posters

Shko poshtë

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen Empty Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen

Mesazh nga An0nim Tue 14 Jan 2014 - 12:14

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen NakUdhëheqësi shpirtëror i Kirgistanit ka dhënë dorëheqjen, pasi ai është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua. Një video, e cila është realizuar me anë të një kamere të fshehtë, tregon myftiun teksa kryen marrëdhënie me një femër.Myftiu i Madh Rakhmatulla-Haxhi Egemberdiev mohon akuzat, duke thënë se ai është "i pastër para Perëndisë", pasi gruaja me të cilën është filmuar është gruaja e tij e katërt. Por, poligamia në Kirgistan është e paligjshme dhe nuk praktikohet.

Menjëherë pas bërjes publike të videos ka pasur reagime të shumta, me dhjetëra persona kanë protestuar përpara banesës së Haxhi Egemberdiev, i cili është myftiu kryesor në vend, duke kërkuar dorëheqjen e tij. 

“Jemi shokuar të gjithë, është hera e parë që ndodh diçka e tillë. Është tronditëse që jemi duke parë këtë akt të turpshëm”, kështu është shprehur Bakyt Nurdinov, një aktivist mysliman.

Egemberdiev është myftiu i gjashtë që largohet brenga 4 viteve. Myftiu i mëparshëm dha dorëheqjen pas akuzave për korrupsion, një tjetër vdiq pasi u dhunua dhe u rrëmbye.

/Shekulli Online/ E.L./
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen Empty Re: Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen

Mesazh nga aleksander k Wed 15 Jan 2014 - 4:38

po ctu desh more myfti hahahah
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen Empty Re: Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Jan 2014 - 6:35

Hahahaha ja  rrasti myftiu vallai hahahahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen Empty Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen

Mesazh nga An0nim Wed 15 Jan 2014 - 8:49

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen NakUdhëheqësi shpirtëror i Kirgistanit ka dhënë dorëheqjen, pasi ai është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua. Një video, e cila është realizuar me anë të një kamere të fshehtë, tregon myftiun teksa kryen marrëdhënie me një femër.Myftiu i Madh Rakhmatulla-Haxhi Egemberdiev mohon akuzat, duke thënë se ai është "i pastër para Perëndisë", pasi gruaja me të cilën është filmuar është gruaja e tij e katërt. Por, poligamia në Kirgistan është e paligjshme dhe nuk praktikohet.

Menjëherë pas bërjes publike të videos ka pasur reagime të shumta, me dhjetëra persona kanë protestuar përpara banesës së Haxhi Egemberdiev, i cili është myftiu kryesor në vend, duke kërkuar dorëheqjen e tij. 

“Jemi shokuar të gjithë, është hera e parë që ndodh diçka e tillë. Është tronditëse që jemi duke parë këtë akt të turpshëm”, kështu është shprehur Bakyt Nurdinov, një aktivist mysliman.

Egemberdiev është myftiu i gjashtë që largohet brenga 4 viteve. Myftiu i mëparshëm dha dorëheqjen pas akuzave për korrupsion, një tjetër vdiq pasi u dhunua dhe u rrëmbye.

/Shekulli Online/ E.L./
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen Empty Re: Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen

Mesazh nga Leo_uk Wed 15 Jan 2014 - 9:15

Me nje fjale une qenkam me fat..  Happy  Happy  Happy
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen Empty Re: Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Jan 2014 - 9:36

Dy temat  u bashkuan bashke
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen Empty Re: Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen

Mesazh nga aleksander k Wed 15 Jan 2014 - 11:57

ah myfti myfti cna bere
aleksander k
aleksander k
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 144
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen Empty Re: Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen

Mesazh nga Anakonda Sun 9 Feb 2014 - 22:09

ehh ja ka kerku organizmi si bejn e kta

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen Empty Re: Myftiu seks me një grua, jep dorëheqjen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi