Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë

Shko poshtë

Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë Empty Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë

Mesazh nga WebMaster prej Sun 19 Jan 2014 - 8:44

Tuna Sejdiu këtë fillimvit u ka shkuar dhe më tej akrobacive me “zogun” e saj, pas famës së bujshme të vitit që lamë pas. Në këtë foto që shihni, Tuna ka kapërcyer çdo fantazi, duke improvizuar një akt seksual në skenë me mikrofonin e saj, siç e shihni në foto. Performanca shumë provokuese dhe që është pritur me shumë reagime të zjarrta nga publiku, duket se nuk ka qenë aq rastësore nga Tuna. Ajo e kishte menduar mirë se cila do të ishte loja e radhës me zogun e saj, që tashmë përflitet në çdo sajt apo rrjet social. Dhe duket se fantazia e këngëtares për t’i dhënë dimensione të reja “zogut”, jo vetëm që nuk ka shteruar, por ka tejkaluar çdo ekstrem, ndërsa ka improvizuar një organ gjenital mashkullor me mikrofonin, ndërsa po këndonte në një club në Tiranë. Pas suksesit me klipin “Fenix”, së bashku me të dashurin e saj Cosman, Tuna pati një axhendë të ngjeshur me koncerte jo vetëm në Shqipëri, Maqedoni e Kosovë, por në shumë vende të botës. 

Kënga e krijuar nga Getoar Selimi vetëm në pak kohë mundi të grumbullonte mbi 40 milionë lekë vetëm nga klikimet në youtube. Madje, suksesi që Tuna pati me këngën “Fenix” dhe deklaratat e saj që “kam zogun më të veçantë nga të gjitha”, u kthye në objekt diskutimesh dhe kundërshtish nga këngëtaret e tjera, të cilat nuk e fshehën që u ndien xheloze për suksesin e Tunës dhe guximin e saj për t’i thurur lavde “zogut”, pa asnjë lloj ndrojtjeje dhe kompleksi në skenë. 
Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë 30l12rc Pytje & Përgjigje Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë Empty Re: Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë

Mesazh nga Anakonda prej Wed 12 Feb 2014 - 3:24

kjo e ka nterezi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë Empty Re: Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë

Mesazh nga dajti modh prej Wed 12 Feb 2014 - 10:53

Pse zog ka kjo..????
Muve me duket se kjo ka pule .
Dhe pule komleshe biles.
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë Empty Re: Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi