Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anxhela Martini, në Kankun për fotot me Fadil Berishën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Anxhela Martini, në Kankun për fotot me Fadil Berishën

Shko poshtë

Anxhela Martini, në Kankun për fotot me Fadil Berishën Empty Anxhela Martini, në Kankun për fotot me Fadil Berishën

Mesazh nga WebMaster prej Fri 31 Jan 2014 - 9:56

Modelja shqiptare, Anxhela Martini ka paralajmëruar se do të publikojë një set të ri fotosh. Bukuroshja shqiptare, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara, ka paralajmëruar se këtë session fotosh pritet që ta realizojë miku i saj, fotografi i njohur shqiptar, Fadil Berisha. Të dy ata janë duke qëndruar në një ishull dhe Anxhela duket në formë të mirë për këtë session të ri fotosh. Seti i ri i fotove po realizohet në plazhet e bukura të Kankunit në Meksikë. Megjithatë, Anxhela nuk ka sqaruar arsyen e realizimit të fotove të saj të reja. Temperaturat e larta i kanë mundësuar Anxhelas edhe disa ditë pushimi në plazhin e njohur meksikan.
Anxhela Martini, në Kankun për fotot me Fadil Berishën 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Anxhela Martini, në Kankun për fotot me Fadil Berishën 30l12rc Pytje & Përgjigje Anxhela Martini, në Kankun për fotot me Fadil Berishën 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anxhela Martini, në Kankun për fotot me Fadil Berishën Empty Re: Anxhela Martini, në Kankun për fotot me Fadil Berishën

Mesazh nga Anakonda prej Wed 12 Feb 2014 - 3:21

sa e keqja

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi