Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Armina quan gjarprin insekt, komentuesit e 'bombardojne' me fyerje  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Armina quan gjarprin insekt, komentuesit e 'bombardojne' me fyerje  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Armina quan gjarprin insekt, komentuesit e 'bombardojne' me fyerje

2 posters

Shko poshtë

Armina quan gjarprin insekt, komentuesit e 'bombardojne' me fyerje  Empty Armina quan gjarprin insekt, komentuesit e 'bombardojne' me fyerje

Mesazh nga WebMaster Mon 30 Mar 2015 - 9:59

Armina Mevlani është bërë pjesë e debatit në Instagramin e saj pasi ka qënë e ftuar në rubrikën ‘Pa limit’ te emisioni ‘E diell’. Gjatë intervistës së saj me prezantuesen Luana Vjollca, ish-missi ka thënë se gjarpri është një insekt, dhe për më tepër që mund të nuhasë. Kjo ‘deklaratë’ e saj ka bërë jo pak bujë ku shumë komentues e kanë fyer dhe vënë në lojë.Por ajo ka reaguar me një status tjetër duke thënë “Falenderoj te gjithe per komplimentet dhe per ata qe nuk e kuptuan punen e gjarperit dhe lopes ishim brenda kuadrit te shakase! me vjen te qesh qe njerez qe me ndjekin dhe nuk komentojne kurre,marrin persiper komente vetem kur mendojne se po me ofendojne! calm down people! As nuk ofendohem dhe as nuk merzitem per komente te kota te njerezve qe nuk me njohin nga afer sepse jane thjeshte “Dust in the Wind”! Love you all”
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Armina quan gjarprin insekt, komentuesit e 'bombardojne' me fyerje  Empty Re: Armina quan gjarprin insekt, komentuesit e 'bombardojne' me fyerje

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Apr 2015 - 4:20

trupi yll e mendja fyll. pupu nejse kjo as pamje as tru ska

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi