Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lemonade e Beyonce nuk i referohet vetëm një personi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Lemonade e Beyonce nuk i referohet vetëm një personi

Shko poshtë

Lemonade e Beyonce nuk i referohet vetëm një personi Empty Lemonade e Beyonce nuk i referohet vetëm një personi

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:50

Lemonade e Beyonce nuk i referohet vetëm një personi 961ad0e66cd1d2b39c60e88d771abf7b_XL
Beyonce pas lansimit të albumit Lemonde u përfol më shumë për atë se kujt ia ka kushtuar se sa për kualitetin e këngëve.
 
U përfol se “Becky with the good hair” apo “Becky me flokë të bukura” i është kushtuar Rita Orës, për shkak të aferës që bashkëshorti i saj kishte pasur gjoja me të.
 
Pas kësaj Rita Ora kishte reaguar duke thënë se nuk është ajo vajza për të cilën flet Beyonce në këngë dhe se ajo ka respekt për të.
 
PageSic.com ka ardhur në një përfundim se kjo këngë nuk i është referuar vetëm një personi, por disa vajzave me të cilën burri i saj ka pas afera./G.Thaçi/

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi