Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bebe Rexha kur ishte 3 vjeçe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bebe Rexha kur ishte 3 vjeçe

Shko poshtë

Bebe Rexha kur ishte 3 vjeçe Empty Bebe Rexha kur ishte 3 vjeçe

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:51

Bebe Rexha kur ishte 3 vjeçe 2abafaab4cd909ee2646d910c0f99348_XL
Bebe Rexha,këngëtarja me prejardhje nga Dibra po na bën krenar me suksesin e saj ne skenën botërore fal talentit që ka në muzikë. 

Përpos krijimit të këngëve këngëtarja është shumë aktive edhe me foto që sjellë në rrjetet sociale.

Bebe në Instagram ka publikuar një foto të saj kur ishte 3 vjeçare.

Në foto shihet se ka qen një vajzë simpatike,në krahët e gjyshes të cilën e quan nënë./10minuta/
Bebe Rexha kur ishte 3 vjeçe Bebe_rexha_kur_ishte_3_vjece

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi