Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja serialet më të famshme turke Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ja serialet më të famshme turke Foto)

Shko poshtë

Ja serialet më të famshme turke Foto) Empty Ja serialet më të famshme turke Foto)

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:54

Ja serialet më të famshme turke Foto) 888e5e52aa594ca40708239cb7d21871_XL
Serialet turke kanë bërë bujë të madhe. Përveç miliona shikuesve turk ata pranë televizorit kanë mbledhur edhe mijëra shikues të tjerë në gjithë botën. 

Ata janë shitur në disa nga televizionet më të njohura të botës.

Kjo është lista e serialeve më të shikuara turke:

Ask (Dashuri)
Ja serialet më të famshme turke Foto) Dashuri
Muhtesem Yuzuil- Shekulli Madhëshor është i dyti në këtë listë
Ja serialet më të famshme turke Foto) Muhtesem_Yuzuli_shekulli_madheshor
Sila
Ja serialet më të famshme turke Foto) Sila
Dila Hanim – Zonja Dila
Ja serialet më të famshme turke Foto) Dila_Hanim__Zonja_Dila

Asi

Ja serialet më të famshme turke Foto) Asi

Fatmagulun sucu ne ? – Cili është faji i Fatmagylit

Ja serialet më të famshme turke Foto) Fatmagulun_sucu_ne

Ask ve ceza – Dashuri dhe ndëshkim

Ja serialet më të famshme turke Foto) Dashuri_dhe_nd%C3%ABshkim

Gumus- Gymyshi

Ja serialet më të famshme turke Foto) Gumus-_Gymyshi

Iffet – Ifeti

Ja serialet më të famshme turke Foto) Iffet__Ifeti

Ezel

Ja serialet më të famshme turke Foto) Eze

Lugina e ujqve

Ja serialet më të famshme turke Foto) Lugina_e_ujqve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi