Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Urime kurban bajrami People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Urime kurban bajrami

Shko poshtë

Urime kurban bajrami Empty Urime kurban bajrami

Mesazh nga bekimi prej Sat 10 Sep 2016 - 23:27

Te  gjith muslimanve  urime  kurban  bajrami  Zoti  qoft me ju

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1894
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime kurban bajrami Empty Re: Urime kurban bajrami

Mesazh nga Albanian prej Sun 11 Sep 2016 - 1:38

Urime festen e Bajramit Zoti Ju Bekofte

Albanian
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 8
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/09/2016
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi