Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhe Ende .... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhe Ende .... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhe Ende ....

+28
Anakonda
Yulia
Gata
Selda
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
**Jeta**
Tonii
LADY D
landushi
fidani
mela
Aurora
Vellai
Gangsta
Shaban Cakolli
Alberti
koli852
Vig-ana
007
matty
Kavaljeri
ERMAL
Erjona gerl
Aristogata
sycka
WebMaster
Erika
32 posters

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 10:15

Dhe ende jetoj
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 10:44

dhe ende shpresoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Dec 2009 - 10:58

dhe ende jeta me ben shum sorpriza


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Sat 5 Dec 2009 - 11:09, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga sycka Sat 5 Dec 2009 - 11:00

dhe ende.....nuk e kupton
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 65

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 11:01

dhe ende te besoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 11:07

JETOJ ME SHPRESE SE NJE DITE DO KTHEHESH
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 11:30

dhe ende po pyes perse
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 11:34

dhe ende te besoj
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Aristogata Sat 5 Dec 2009 - 12:33

dhe ende te fal


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 13:43

dhe ende rri e pres per eriken une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 23:30

dhe ende kam dike qe me pret
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Dec 2009 - 23:31

dhe ende jeta vazhdon


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 23:42

dhe ende e kam shume xhan klean
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erjona gerl Sat 5 Dec 2009 - 23:52

dhe ende sme jan hapur syte nga gjumi [You must be registered and logged in to see this image.]
Erjona gerl
Erjona gerl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 321
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 23:58

dhe ende dhe mua me flihet
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 0:21

MBAS KAFES SYTE NUK HAPEN ,CUDI
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sun 6 Dec 2009 - 0:23

dhe ende flej
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 0:47

dua te flej
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sun 6 Dec 2009 - 0:48

dhe ende rpsh stefan
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 0:49

u ktheva ne krahun tjeter
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sun 6 Dec 2009 - 0:49

dhe ende po flej bashk em stefan
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 0:51

Dhe Ende .... 210156 mossssss se na nxore bojen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sun 6 Dec 2009 - 0:52

dhe ende e perqafoj fort
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 0:55

Dhe Ende .... 657237 edhe un
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sun 6 Dec 2009 - 0:56

dhe ende po me mabn ngroht [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 0:57

dhe ende mos mbaronte ky moment
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sun 6 Dec 2009 - 0:59

dhe ende spo mbaron
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 1:00

dhe ende do vazhdoje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sun 6 Dec 2009 - 1:02

dhe ende po rri
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 1:03

ENDRRA VAZHDON PER MU
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 1:05

dhe ende ketu ju
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga ERMAL Sun 6 Dec 2009 - 1:06

dhe ende me flihet gjum
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sun 6 Dec 2009 - 1:12

dhe ende skam mbaruar pune me stefan
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 1:13

DITEN PERPARA E KEMI
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 1:15

dhe ende mendoj te shkoj une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sun 6 Dec 2009 - 1:15

dhe ende po pres
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 1:20

ENDDRRA VAZHDON
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga ERMAL Sun 6 Dec 2009 - 1:20

dhe ende kam uri [You must be registered and logged in to see this image.]
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sun 6 Dec 2009 - 1:22

dhe ende po ah buk me ermal
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Sun 6 Dec 2009 - 1:25

KJO QE PO NDJEK NE HD3 ESHTE KRYEVEPER KONCERT PER LADY DAJANEN
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi