Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te jem... - Faqe 18 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te jem... - Faqe 18 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dua te jem...

+87
Anakonda
Dori_sweet
leonardo
leta
Moza
Sergio
hoti
Waljaa
xhoni_bravo
Grejza
"KengaIme"
Bukurosh-Djal
qershicka
Ardii
Dua
mimialbanie
kasperi
Poeti Dhimbjes
AniiSaa.!
aLbinna.
Hera
zymer
Bleta
Emona
**Jeta**
V-I-P
sycka
Anonim
LaDescarada
Xrisa
Doktori
Alberti
Onsi
Tonii
Neta E
LADY D
ERMAL
fidani
erviss
koli852
Erjona gerl
matty
policja
Engjelli SHqiptar
krushku
Erika
NIKO
Kavaljeri
emo girl
T_o_n_i
LUANESHA
MIMOZA
embelsira
POETI
Vellai
marinela
ERGI
BARBI
Next
suela
Gjakushi
migena
metis
kleopatra
Alda1
sidorela
Elin
leona
mela
Gerushi
Jola
Erza
Gjakush Tana
Naki
liveboni
rifati
Lot i derdhur
alketa
Aristogata
clod
naploni
Shaban Cakolli
Bukuria shpirterore
CuN@BosS/
gesti
xhoel
WebMaster
91 posters

Faqja 18 e 23 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Dua te jem...

Mesazh nga WebMaster Fri 20 Feb 2009 - 12:16

First topic message reminder :

dua te jem ne nje vend te qete 5466


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Neta E Mon 17 May 2010 - 0:02

Dua te jem e lumtur
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga **Jeta** Wed 19 May 2010 - 12:48

Dua te jem ne endrrat tua tani....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Wed 19 May 2010 - 12:53

dua te jem shtrige me disa vetem,se ashtu e duan Dua te jem... - Faqe 18 261561
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga zymer Wed 19 May 2010 - 12:53

dua te jem pran saj
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Hera Wed 19 May 2010 - 13:02

Dua te jem gjithnje kjo qe jam edhe pse nuk e di cdo pesoj me vone ..
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Wed 19 May 2010 - 13:13

aty ku vetmia te trishton
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Alberti Wed 28 Jul 2010 - 23:19

Dua t`ju them si jeni sot ?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga aLbinna. Wed 28 Jul 2010 - 23:25

Miree jemii belti!



Dua te jem , dhe jam kjoo qe jam :P [You must be registered and logged in to see this image.]
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga AniiSaa.! Wed 28 Jul 2010 - 23:26

Dua te jemm e sinqert..!!
AniiSaa.!
AniiSaa.!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : NëR HiiJee..??
Postime Postime : 1295
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/07/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Alberti Wed 28 Jul 2010 - 23:38

Dua te jem atje ku ti nuk je.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga AniiSaa.! Wed 28 Jul 2010 - 23:41

Duaa te jeemm e mbrojtur..?
AniiSaa.!
AniiSaa.!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : NëR HiiJee..??
Postime Postime : 1295
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/07/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Alberti Wed 28 Jul 2010 - 23:41

Dua te jem jasht zemres tende.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga AniiSaa.! Wed 28 Jul 2010 - 23:43

Dua te jeemm weqq e jotjja..(R)
AniiSaa.!
AniiSaa.!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : NëR HiiJee..??
Postime Postime : 1295
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/07/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Alberti Wed 28 Jul 2010 - 23:44

Dua te jem ne mendjen tende pergjithmone.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga AniiSaa.! Wed 28 Jul 2010 - 23:45

Duaa te jem e qet..?
AniiSaa.!
AniiSaa.!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : NëR HiiJee..??
Postime Postime : 1295
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/07/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Alberti Wed 28 Jul 2010 - 23:46

Dua te jem i paharruar.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga AniiSaa.! Thu 29 Jul 2010 - 0:45

Dua te jeemm ee qetesuuar..?
AniiSaa.!
AniiSaa.!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : NëR HiiJee..??
Postime Postime : 1295
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/07/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Alberti Thu 29 Jul 2010 - 12:04

Dua te jem vetem.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Thu 29 Jul 2010 - 13:44

dua te jem ne nje varke e te shkoj thell e me thell ne liqen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 29 Jul 2010 - 14:27

Dua te jem dielli i jetes tende pergjithmone...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga AniiSaa.! Thu 29 Jul 2010 - 21:24

Dua te jeemm e jotjja pergjithmonn..?
AniiSaa.!
AniiSaa.!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : NëR HiiJee..??
Postime Postime : 1295
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/07/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Alberti Fri 30 Jul 2010 - 1:45

Dua te jem i pari ne liste.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Aristogata Sat 31 Jul 2010 - 8:01

diku


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga kasperi Sat 31 Jul 2010 - 8:03

dua te jem i yti deri ne mengjez [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga mimialbanie Sat 31 Jul 2010 - 8:15

dua te jem ne shqiperie
mimialbanie
mimialbanie
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 10
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Aristogata Sat 31 Jul 2010 - 8:16

ne franc


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga kasperi Sat 31 Jul 2010 - 8:18

dua te jem atje qe te takoj kur te vish
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Aristogata Sat 31 Jul 2010 - 9:02

ne himar serisht


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Dua Sat 31 Jul 2010 - 9:03

Dubai
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Sat 31 Jul 2010 - 9:03

ne krahet e dashurise qe mban ngrohte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 31 Jul 2010 - 9:04

ne mes forumistave te Klea LLove
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga sycka Sat 31 Jul 2010 - 9:06

ne nje ambjent te qete,,,,
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 65

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Ardii Sat 31 Jul 2010 - 9:06

me ty
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga kasperi Sat 31 Jul 2010 - 10:19

dua te jem ai qe te bene te lumtur
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga qershicka Sat 31 Jul 2010 - 10:24

Dua te jem... buze detit ne keto momente....
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Aristogata Sat 31 Jul 2010 - 10:27

ne plazh


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 31 Jul 2010 - 10:28

Dua te jem askund hiq me mirrrrr [You must be registered and logged in to see this image.]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga AniiSaa.! Mon 2 Aug 2010 - 1:31

Duua tee jeemm me tyy..!
AniiSaa.!
AniiSaa.!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : NëR HiiJee..??
Postime Postime : 1295
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/07/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Dua Mon 2 Aug 2010 - 6:59

ne plazhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Aug 2010 - 7:59

zeri i pare i keshillit te studenteve
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... - Faqe 18 Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 18 e 23 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi