Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Leci kërkon të largohet nga Kavaja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Leci kërkon të largohet nga Kavaja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leci kërkon të largohet nga Kavaja

Shko poshtë

Leci kërkon të largohet nga Kavaja Empty Leci kërkon të largohet nga Kavaja

Mesazh nga BLERTA Mon 28 Dec 2009 - 5:16

Mbrojtësi kosovar Liridon Leci pritet të ndërrojë mjedis gjatë afatit të janarit. Ai ka kërkuar që të largohet nga skuadra e Besës së Kavajës, me të cilën ka kontratë deri në qershor të vitit 2010. Kërkesën për largim ia ka paraqitur presidentit të klubit Nexhat Bizhdili.
"Nuk jam i kënaqur me trajnerin dhe kjo është arsyeja e vetme pse dua të largohem. Jam aktivizuar në të gjitha ndeshjet e stinorit vjeshtor, herë si startues e herë si zëvendësues. Por asnjëherë nuk jam aktivizuar në pozitën time, atë të mbrojtësit të majtë. Trajneri më ka aktivizuar në mesfushë dhe sulm, pozita që nuk më përshtaten", ka thënë Leci të shtunën për gazetën. "Presidenti i klubit nuk dëshiron të më lirojë. Megjithatë, unë jam i vendosur dhe i kam thënë se me këtë trajner nuk rri më. Kam oferta nga Dinamo e Tiranës dhe Vllaznia e Shkodrës".
24-vjeçari në Kavajë u transferua dy vjet e gjysmë më parë. Në Shqipëri ka luajtur edhe për Elbasanin dhe Flamurtarin.
Leci nuk është kosovari i vetëm në këtë ligë që pritet të lëvizë në janar. Mediumet tiranase të shtunën kanë shkruar se Vllaznia e Shkodrës do të lirojë mbrojtësin Blerim Rrustemi, pasi janë të pakënaqur me të.
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi