Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hipnozë nëpërmjet internetit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hipnozë nëpërmjet internetit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hipnozë nëpërmjet internetit

2 posters

Shko poshtë

Hipnozë nëpërmjet internetit Empty Hipnozë nëpërmjet internetit

Mesazh nga Alberti Sat 2 Jan 2010 - 13:58

Hipnozë nëpërmjet internetit F.1231160758589_m

Hipnozë nëpërmjet internetit


Aspak punë të lehtë nuk i ka vënë kusht vetes hipnotizuesi britanik Chris Hughes, i cili ka paralajmëruar se nëpërmjet rrjeteve sociale në internet, Facebook dhe Twitter, planifikon të vë në trans gjithë planetin tonë.
Hughes (34-vjeçar) është i bindur se nëpërmjet internetit mund të shënojë rekord botëror në hipnotizimin e masës.

Gjatë sesionit të hipnozës në internet, Hughes do të përpiqet t’i bind ndjekësit e tij të kapen për duar, t’i mbyllin sytë, dhe të gjitha këto vetëm me anë të zërit të tij, bën të ditur gazeta Telegraph.

Shumë njerëz nga të katër anët e globit janë paraqitur nëpërmjet internetit për ta ndjekur këtë ngjarje, që fillon më 4 janar, në orën 21:30.

Ky sesion është quajtur Socialtrance, ndërsa do të mbahet të njëjtën ditë kur shënohet Dita botërore e hipnozës, dhe pritet të shënohet në librin e rekordeve botërore Guinness.

Të gjithë personat që kanë mbi 18 vjet mund t’i bashkohen këtij sesioni, pos grave shtatzëna, personave me të meta mentale dhe ata që janë nën ndikim të drogave dhe alkoolit.

Pjesëmarrësve u këshillohet të konsultohen me mjekun personal, ndërsa deri më tash janë lajmëruar 1.139 persona të interesuar për të marrë pjesë në këtë sesion.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hipnozë nëpërmjet internetit Empty Re: Hipnozë nëpërmjet internetit

Mesazh nga Anakonda Sat 21 Apr 2012 - 17:32

teper e habitshme per zotin.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi